Szyby antywłamaniowe czy rolety antywłamaniowe?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

17 lipca 2009, 01:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem możliwe...
Albo nieproszony gość nie był fachowcem w swej profesji :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2009, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

haha... :lol: No właśnie,może to był jakiś "niedzielny" złodziej. Racja, drzwi są chyba tym najważniejszym elementem chroniącym budynek przed włamaniem. Warto mieć solidne ale bez przesady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2009, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

dlatego ten typ uważam za wystarczający wstawię sobie kiedyś coś takiego na razie mam totalnie zwykłe a trzymają się kupy tylko dlatego ze wysezonowały się solidnie na magazynie w jakiej są hurtowni ale to było wieki temu i wtedy jeszcze nie pracowałem w tej branży.
A co do złodziei to w Polsce jest chyba najwięcej takich niedzielnych złodziei po co jakiś jełop ma mi przejść przez drzwi skoro niewiele trzeba zeby go zablokować.
pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2010, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety antywłamaniowe to bardzo dobry pomysł ale drogi, często się je myli z roletami zewnętrznymi. Watro się zastanowić nad połączniem rolet zewnętrznych z alarmem. polecam www.verolpro.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2013, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam ciekawą lekturę: Jak zabezpieczyć okna przed włamaniem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2013, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Szyby antywłamaniowe? Jakoś w to nie wierzę, bo sama szyba Cię nie obroni. Każdą można stłuc. A tak jak już to było w tym temacie to przy takich szybach warto pomyśleć o klamkach na kluczyk.

Rolety antywłamaniowe to lepszy pomysł, złodziej musi się więcej namęczyć żeby je sforsować, jeśli do tego połączysz je z alarmem to jak już ich dotknie to natychmiastowo uruchomią alarm.

Ale tak naprawdę nie ma uniwersalnego zabezpieczenia przed złodziejami.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2013, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

okna chyba beda lepszym rozwiazaniem bo przynajmniej nie widac ze dom jest zabezpieczony, a co za tym idzie nie pojawia sie mysl w glowie potencjalnego zlodzieja: "ooo oni maja antywlamy wiec pewnie cos cennego chowaja"

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2013, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

szyby antywłamaniowe? nie wierze w takie "wynalazki" lepsze już będą te rolety, ale wg mnie i tak najlepszym wyjściem są porządne drzwi i alarm

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2013, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Szyby są ok, ale też oprócz kwestii bezpieczeństwa też trzeba wziąć praktyczne, nie wiem jak usytuowany jest budynek, ale rolety antywłamaniowe mogą czasem zastępować przeciwsłoneczne jeśli chcemy zrobic sobie seans na projektorze w środku dnia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2014, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak naprawdę to najskuteczniejsza jest kombinacja wszystkich elementów. Po pierwsze rolety antywłamianiowe, po drugie okna z solidnymi zamkami i antywłamaniową szybą, np. taką jak w http://www.bojar.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • żaluzje Liczba postów: 11 Grupa: Wykańczamy... Współczesne żaluzje wewnętrzne do sypialni oferują szeroki wybór materiałów i wzorów, które mogą uzupełnić każdy design. Od minimalistycznych, jednokolorowych p...
  • prezent dla narzeczonej Liczba postów: 69 Grupa: Wykańczamy... Zastanawiam się nad wizytą w Salonie Syrenka w Toruniu https://syrenka-torun.pl/, korci mnie pójście na masaż Kobido. Czy ktoś z Was miał już doświadczenia z ty...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 121 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 12 Grupa: Wykańczamy... Użytkownik JanCypr napisał: I przy zakupie odświeżacza powietrza z pewnością zdecyduję się na inną firmę. Wolę sprawdzić nowego producenta, niż ryzykować, że h...
  • Co do sypialni- komoda czy szafa? Liczba postów: 227 Grupa: Wykańczamy... Użytkownik zu_za napisał: Witajcie, co Waszym zdaniem bardziej pasuje do sypialni- komoda czy szafa? a może jedno i drugie? Z góry dziękuje za wszystkie odpowi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19268 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >