Transport międzynarodowy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 marca 2020, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, co polecacie w kwestii transportu międzynarodowego? Zastanawiam się nad wyborem firmy logistycznej do współpracy - https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/freight-l ogistics/transport-drogowy/drobnica-miedzynarodowa/ - ktoś ma z nimi doświadczenia i coś powie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2020, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba poszukać w sieci, na pewno się coś odpowiedniego znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2020, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że jest tu wiele doświadczonych osób z większą wiedzą od mojej. Ja aktualnie poszukuję solidnej i trwałej naczepy na okres kilku miesięcy, dlatego zastanawiam się nad wynajmem. Mój znajomy polecił mi firmę www.wynajemnaczep.com.pl. Co o tym sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2020, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia podczas prowadzenia firmy transportowej i prowadzenia floty to zwróćcie uwagę na skuteczny system typu Flotman. Na stronie ich bloga, znajdziecie wiele konkretnych podpowiedzi jak o to zadbać i na co zwrócić uwagę prowadząc tego typu działalność. Na przykład "Podłączenie nadajnika GPS pod magistralę CAN – wykorzystaj dane z silnika do zarządzania flotą!" https://www.flotman.pl/blog/podlaczenie-nadaj nika-gps-pod-magistrale-can-wykorzystaj-dane-z-silnika-do-za rzadzania-flota/ mam nadzieję, że z ich pomocą podejmiecie jak najlepszą decyzję dla Własnego biznesu!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2021, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie systemu Flotman. Przede wszystkim będziecie mogli w ich przypadku liczyć na profesjonalizm obsługi, świetną organizację i jednocześnie duże możliwości dla kontroli pracowników, stanu, czy też zużycia paliwa. Mam nadzieję, że w nowym roku ułatwi Wam rozwój swojej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2021, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja współpracuję z http://dimex.pl/spedycja/. Powiem szczerze, że to bardzo dobra firma, która ma wiedzę i doświadczenie, która potrafi od A do Z zaproponować klientowi dobrą ofertę, transportować towary bezpiecznie i bez problemów. Jak dla mnie właśnie to mega plusy. Dodatkowo oni mają odpowiednie pojazdy i osoby, które sprawnie i bez problemu je prowadzą

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2021, 00:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze mieć sprawdzoną firmę transportową i wiedzieć też do kogo się zgłosić jeśli będzie problem z formalnościami dotyczącymi zdobycia koniecznych certyfikatów. Jeśli to się już uda to na towarze musi się znaleźć symbol EAC jako potwierdzenie zgodności z obowiązującymi normami https://ccrw.pl/znak-symbol-eac/ . To ważny krok jeśli chcemy swobodnie transportować towary do krajów Unii Celnej.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2021, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o renowacji busów? Przykładem mogą być zbiorniki na paliwo w busach, których pojemność zwykle jest niewystarczająca. I choć montaż większego zbiornika rzeczywiście wiąże się z kosztami, to należy potraktować je jako inwestycję, która szybko się zwróci, poprawiając przy tym komfort kierowców i – w przypadku przewoźników osobowych – pasażerów.


_________________________________
aluminiowy zbiornik paliwa

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2021, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

mature dating
stefani schaefer dating mike fratello

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2021, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

gay online dating sucks
dating a religious guy gay
santa barbara gay dating

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 301

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >