Trendy w 2022roku??

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

28 grudnia 2021, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie, jakie modne kolory były w 2021 roku, jeśli chodzi o ściany: https://wnetrza-ze-smakiem.pl/trendy-2019-wie my-jakie-kolory-beda-modne-w-przyszlym-roku-w-aranzacji-wnet rz i pomyślcie - co może być modnego w 2022 roku? Macie jakieś swoje przeczucia czy propozycje?
A tak w ogóle - to macie "modne" ściany w swoich domach, czy malujecie je tak,jak Wam się podoba?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2021, 10:33

Ja raczej kieruję się własnym gustem. Staram się, żeby moje wnętrz były ponadczasowe, dlatego najnowsze trendy średnio mnie interesują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2021, 20:44

hmm wg mnie fajnie poczytać o tym, co jest modne - zawsze to można czymś się zainspirować i coś fajnego przenieść do swojego wystroju. Wiadomo, niektóre "trendy" są całkowicie hmm "odjechane" i wg mnie przesadzone, ale są też różne ciekawe pomysły dla, nazwijmy to, przeciętnego Kowalskiego:)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2022, 19:53

Powiem Wam, że mi się bardzo podobają ściany w jednym pomieszczeniu pomalowane na różne kolory. Widziałem u znajomych niedawno - jedna ściana taki głęboki pomarańcz, a druga (ta przyległa do niej) - hmm głęboki, ciemny, niebieski kolor. Połączenie tych dwóch kolorów obok siebie - wyszło naprawdę oryginalnie. Do tego zasłony dobrze dobrane, poduszki na narożnik i fotel w kolorze niebieskiej ściany - razem tworzyło efekt WOW - serio.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2022, 17:13

Oj taka dyskoteka już chyba nie jest modna, co innego różne odcienie tego samego koloru we wnętrzu. https://www.decoroom.eu/blog/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2022, 07:18

Użytkownik Marek Salomon napisał: Powiem Wam, że mi się bardzo podobają ściany w jednym
pomieszczeniu pomalowane na różne kolory. Widziałem u
znajomych niedawno - jedna ściana taki głęboki
pomarańcz, a druga (ta przyległa do niej) - hmm głęboki,
ciemny, niebieski kolor. Połączenie tych dwóch kolorów
obok siebie - wyszło naprawdę oryginalnie. Do tego
zasłony dobrze dobrane, poduszki na narożnik i fotel w
kolorze niebieskiej ściany - razem tworzyło efekt WOW -
serio.

Przecież ja tak miałam w pokoju jako dziecko w latach 90... Trendsetterka, haha

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2022, 18:38

Modern classic cechuje przede wszystkim wytworna elegancja, świetna jakość i funkcjonalność. To właśnie dzięki temu, meble inspirowane tym stylem cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2022, 04:58

Zgadzam sie: good 1 bad

This one is good for you. It is about your priorities and not on those games that you think you couldn't profit anything on it. It is always good to avoid some of the games poppy playtime that are very addictive so that your time could spent on other important things.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2022, 12:31

Czerwony dla mnie to jest wielkie NIE. Ale za to beże i kolory ziemi to super pomysł, bardzo uniwersalne kolory, które będą pasować do wielu rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2022, 11:05

Takie są trendy, żeby urządzać domy, mieszkania, czy pomieszczenia biurowe tak, aby się nam po prostu dobrze w nich na co dzień przebywało. Nie ma tutaj żadnej wielkiej filozofii. Jak ktoś ci napisze albo powie, że masz tak urządzić dom, a Tobie to nie będzie pasowało, to co Ci z takich trendów? Ja urządzam sobie po swojemu. Nie zwracam uwagi na trendy, bo zazwyczaj moje gusta są z nimi rozbieżne. A trendy dość szybko się zmieniają. Jakbym tak za nimi podążała, to musiałabym robić co dwa lata remonty, a mnie na to najzwyczajniej w świecie nie stać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Aranżacja wnętrza Liczba postów: 38 Grupa: Ekspert ara... Zajmując się aranżacją wnętrza warto jest skorzystać z pomocy profesjonalisty, ja robiąc remont mieszkania korzystałam z firmy https://architetto.pl/ i jestem b...
  • Blaty kuchenne z granitu Liczba postów: 29 Grupa: Ekspert ara... Bardzo serdecznie polecam stronę https://kamieniarstwojanik.pl/kamieniars two_budowlane/. Świetne wyroby z kamienia w okazyjnej cenie
  • Ile się płaci za badania geotechniczne? Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert ara... Takie kompleksowe? Przeglądam oferty różnych biur i w żadnym nie było cennika. Na podstawie pswarchitektura.pl domyślam się, że finalna cena badań geotechniczny...
  • Jaka firma do wykonania mebli kuchennych Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert ara... It took me a while to read all the failed comments, but I really enjoyed this post play snake. It proved to be very helpful for me and I am sure to everyone wh...
  • Potrzebuję dobrego stolarza w Warszawie Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... Kupiłem ostatnio mieszkanie na Targówku do remontu, pasował mi metraż i ilość pokoi, cena była sensowna jak na te czasy więc się zdecydowałem, ale jakoś nie prz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17893 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 97

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >