Uchwyt do bitów z grzechotką

« Powrót do artykułu: Uchwyt do bitów z grzechotką | « Powrót do grupy: Budowa i remont

29 marca 2012, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

nie widze przeszkod zeby pan sobie pirpawol warunki bytu i humor zarowno w Polsce jak i w Niemczech. Ja wyjechalem bo za komuny nie mozna bylo zrobic nic rozsadnego w sposob legalny. Nawet cukier byl kupowany nielegalnie bez upowazniajacych do tego zakupu kartek zywnosciowych. Na samochod fiat maluch 126 trzeba bylo pracowac dziesiec lat - dzisiaj wystarczy dwa miesiace a jezdzi tak samo.Moze pan rowniez nic w Polsce nie zmieniac, czekac az sie samo zmieni i wyjechac do Niemiec, tak jak to zrobilem ja.Zapraszam. Na poczatek moge nawet panu pomoc. Ja nielegalnie smolowalem dachy i malowalem mosty, za uskladane pieniadze placilem za kurs jezyka.Teraz jest lepiej. Kazdy Polak powinien natychmiast dostać prace w Niemczech , ale Niemcy oszuści zablokowali rynek pracy i może się pan tutaj zatrudnić tylko jako przedsiębiorca. Zarejestrowanie firmy kosztuje kilkanaście Euro i jeżeli znajdzie pan zlecenia to firma utrzyma się na rynku i będzie pan w stanie zapłacić obowiązkowe składki zdrowotne, rentowe i . Jezeli zleceniodawca panu podziekuje za uslugi to oczywiscie nie dostanie pan żadnej zapomogi i możne sobie pomieszkać pod mostem, bez prawa do usług zdrowotnych. Jezeli otrzyma pan obywatelstwo niemieckie to dostanie pan zaplacone komorne i skladke ubezpieczenia zdrowotnego przez panstwo i za te usluge socjalna panstwa opiekunczego bedzie pan zmuszony podjac prace przymusowa za 1 Euro na godzine. 200 godzin miesiecznie. Tym sposobem dorobi pan 200 Euro do zasilku ktory wynosi okolo 180 Euro miesiecznie. Da sie wyzyc i bedzie pan na pewno wesoly.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 294

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >