Usługi dekarskie

« Powrót do grupy: Robimy dach
Ten post był edytowany przez Logun dnia: 26 listopada 2023, 19:17
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2024, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

azithromycin 650 mg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2024, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Im lepsza dachówka, tym lepiej. Dlatego zdecydowanie warto postawić na coś porządnego, np. w Klinkierbud jest szeroki wybór dachówek ceramicznych. Warto zajrzęć

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 22 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Remontujemy dach... Liczba postów: 23 Grupa: Robimy dach Jeśli szukasz informacji o zabezpieczaniu dachu przed deszczem i wiatrem, polecam artykuł na Nowiny: https://www.nowiny.pl/wiadomosci/230735- zabezpieczanie-dach...
  • płaskie dachówki Liczba postów: 153 Grupa: Robimy dach Zastanawiałem się ostatnio, jak ważne jest właściwe mycie i malowanie dachów. Na fachowydekarz.pl znalazłem artykuł o firmie Biotop, która specjalizuje się w od...
  • Porządna blachodachówka - opinie Liczba postów: 46 Grupa: Robimy dach Rynny przebiegają wzdłuż krawędzi dachu i wraz z rurami spustowymi tworzą niezwykle ważny system. To w nich zbiera się woda spływająca z dachówek po opadach czy...
  • Akcesoria i narzędzia do ogrodu - wybór Liczba postów: 107 Grupa: Robimy dach Szukając jakościowych narzędzi, artykułów ogrodowych oraz materiałów budowlanych to tutaj jak najbardziej warto sprawdzić ofertę hurtowni Chle Mar https://chle-...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19238 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 103

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >