Wideodomofony, domofony

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

17 lipca 2015, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile trzeba mniej więcej zapłacić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2015, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

mam wideodomofon, zamawialem na smp elektro http://www.smpelektro.com.pl/213-domofony-i-w ideodomofony. Wedlug mnie to przydatna sprawa. Sprawdzasz kto jest za drzwiami czy furtka i ta osoba nawet nie wie czy ktos jest w domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2015, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja chciełam zapytać jeszcze o te Fermaxy. Dwie osoby wyżej potwierdzały ich jakość. Chcicałem zapytać konkretnie o wideodomofon, bo znam kilka osób, które korzystają z normalnych analogów a nikogo, kto używa funkcji wideo.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem jakiś czas temu taki http://maxitec.pl/videodomofony/videodomofon-reer-vi-310-2v1 -black-2003.html z dwiema kamerkami i montaż nie był jakoś szczególnie skomplikowany. Kilka kabelków, potem sprawdzanie i działa :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

to ja mam takie pytanie: te wideodomofony to tylko fanaberia czy faktycznie sa sytuacje kiedy mogą one ułatwić zycie? Sporo znajomych to montuje i nie chcialabym byc w tyle ale jakos nie widze super powodu do tego aby to montowac

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2016, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

wideodomofon to teraz wielka wygoda

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2016, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Wideodomofon to również zabezpieczenie, warto zobaczyć kto próbuje wejść na naszą posesję, czy jest sam itd. Nie jest on dużo droższy od domofonu, a jego montaż jest tak samo prosty więc warto postawić na taką wygodę. Należy tylko pamiętać, żeby był to markowy sprzęt takich firm jak: BCS, KENWEI, ELFON, COMMAX czy URMETco zagwarantuje bezproblemowe działanie i da możliwość ewentualnego serwisu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, również się zgadzam. Wideodomofon może zapobiec niechcianym gościom, sprzedawcom, domokrążcom czy innym osobom. Poza tym od razu można je zidentyfikować.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, ja też sobie po remoncie zainstalowałem vide domofon, zwłaszcza ze w okolicy było sporo kradzieży. I powiem, ze to bardzo praktyczna sprawa. Można niedrogo kupić np. w tej hurtowni elektrycznej z Mysłowic http://www.copco.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2016, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam wideodomofon od Instalaton. Moja żona bardzo nalegała, bo jesteśmy nowi w sąsiedztwie i czuła się nieswojo. Cieszę się, że mnie namówiła, bo to spoko sprawa. Przynajmniej widzę kto chce do mnie w odwiedziny przyjść :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >