Własna uprawa pomidorów

« Powrót do grupy: Ogrody

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 maja 2011, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomidory znaleźć możemy w prawie każdym sklepie spożywczym czy markecie. Najlepiej smakują jednak te które sami wyhodujemy. Pomidory można uprawiać w gruncie, szklarni oraz w tunelach foliowych. Zapraszam do zapoznania się z filmikiem jak uprawiać pomidory ogrod.tv/wideo/84,sposoby-dzialkowcow-na-ladn e-pomidory

Ten post był edytowany przez Johny Ogrodnik dnia: 6 maja 2011, 10:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2011, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, że najlepiej smakują pomidory z własnej działki. Przekonałem się o tym w zeszłym roku. Pomidory z marketu nie mają ani smaku ani zapachu, natomiast moje własne pachniały już z daleka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2011, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie i w dodatku ta różnica jest przeogromna! ostatnio żona kupiła pyszne na targu w ogóle bez porównania daj spokoj...

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2011, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze kilka miesięcy i będzie można cieszyć się smakiem prawdziwych pomidorów. Nie mogę się wprost doczekać. "Zimna Zośka" (15 maja) a potem pomidorki pójdą do gruntu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie mam zwyczaju kupować pomidorów w supermarketach, zawsze jest to miejscowy targ od sprawdzonych sprzedawców których darze zaufaniem, ale nie powiem że taka uprawa samemu pomidorów to dobre rozwiązanie...ale co w zimie? kiedy wiadomo że na targu pomidorów nie ma, szklarnia?!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2012, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam podobne zdanie,nie ma to jak dobre i świeże pomidory z własnej hodowli. Wystarczy tylko dobry i odpowiedni tunel foliowy,odrobina czasu i efekt gwarantowany.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2012, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Tunel nie jest konieczny, a w zimie to i szklarnia i tunel nie pomoże.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2013, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak ktoś mieszka w bloku? Widziałam ostatnio w markecie z owadem w nazwie zioła w doniczkach (kubek+ziemia+nasiona pietruzki). Uprawiał ktoś z was takie coś?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2013, 00:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, czy szklarnie z poliwęglanu to dobre rozwiązanie pod uprawę pomidorów?

Ten post był edytowany przez rafaello904 dnia: 14 grudnia 2013, 19:36
Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2014, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, zgodzę się z przedmówcami. Nie ma to jak pomidorki i inne warzywa z własnej uprawy! Pomidory można zarówno posadzić w gruncie jak również w tunelu foliowym. Jeśli chodzi o zastosowanie tunelu, to znacząco przyspiesza to wzrost plonów jak również wydłuża ich zbiory. Tunel ogrodowy, o którym piszę wykonany jest z rurek stalowych a folia jaka została wykorzystana na poszycie jest koloru zielonego. Dodatkowo między czterema warstwami folii została zatopiona siateczka nylonowa, która dodatkowo wzmacnia jej wytrzymałość.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Woda w Ogrodzie Liczba postów: 24 Grupa: Ogrody Według mnie takie motywy bardzo fajnie wygladają. Trzeba tylko trochę sie chyba napracować, zeby stworzyć coś wyjątkowego. Widziałam tutaj http://gardenwizja.pl...
  • Jakie krzewy, kwiaty i rośliny do ogrodu? Liczba postów: 120 Grupa: Ogrody Zastanawiam się nad nową rabatą z różami w tym roku :)
  • Jakie kwiaty? Liczba postów: 68 Grupa: Ogrody Wiecie, że już w lutym mona robić niektóre opryski na drzewach w ogrodzie? Tutaj jest to jasno i przejrzyście rozpisane https://poradnikogrodniczy.pl/opryski-d. ..
  • projekt ogrodu Liczba postów: 179 Grupa: Ogrody Dla mnie ważne, by w ogrodzie było miejsce na uprawę warzyw. W tym roku miałam u siebie sporo cebuli czerwonej. Ma ona wiele właściwości prozdrowotnych i jest n...
  • Trawnik Liczba postów: 103 Grupa: Ogrody Bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji trawników znajdziecie w tym sklepie internetowym https://www.target.com.pl/. Ceny też są o wiele bardziej atrakcyjne,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >