Wybór okien - firma Domega

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

1 kwietnia 2021, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej stolarki okiennej. Mieliście może okazję współpracować w tym zakresie z firmą Domega, pozdrawiam i dzięki za konkrety :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 kwietnia 2021, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega Poznań. Z tej współpracy zdecydowanie jesteśmy zadowoleni i uważam, że jak najbardziej warto na nich postawić i zdecydowanie nie żałujemy podjętych decyzji zakupowych ponieważ w końcu udało się wymienić stolarkę okienną oraz drzwi. Jednocześnie mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście ze strony obsługi sprzedażowej, jak i samym montażu. Wszystko dało się dopilnować, efekt jak najbardziej zadowalający.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2021, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej kierunek warty uwagi, przede wszystkim firma Domega cechuje się wysokim standardem, doświadczeniem i rozbudowaną ofertą zarówno jeżeli chodzi o wersje pcv, aluminiowe, czy również dębowe. Najlepsi producenci i bardzo dobry zakres cenowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2021, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki wielkie za pierwsze podpowiedzi! Na pewno wezmę je pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że temat jeszcze nam się tutaj trochę rozwinie. Pozdrawiam :D

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2021, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

od siebie polecam http://www.ewanokna.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2021, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników i poprzedniczek odnośnie firmy Domega z Poznania. Salon o szerokiej ofercie, profesjonalnym podejściu i dotrzymaniem warunków realizacji oraz wykonania montażu. Zamówione okna dotarły, bez uszkodzeń, montaż fachowcy i do tego również licząc na pełne wsparcie obsługi na każdym etapie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2021, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że spodobają się Wam także okna pcv Warszawa: https://medrus.pl/produkt/okna-pcv/ . Miałam przyjemność korzystać z usług tej firmy. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z ich okien.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2021, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze wiedzieć, też wezmę pod uwagę i mam nadzieję że temat się trochę rozwinie bo jednak wybór odpowiedniej stolarki do swojego domu nie jest łatwym zadaniem, tym bardziej że wymagania co do szczelności i parametrów są coraz wyższe w tym temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2021, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon Domega w Poznaniu okej, doradzili mi okna pvc akurat idealnie do mojego budżetu. Konkretnie z oferty Oknoplast model winergetic. Wizualnie i pod względem technicznym wysoka półka.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2021, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No to jak widać jest sporo przydatnych podpowiedzi jeśli chodzi o wybór stolarki okiennej i też firma Domega z Poznania wyróżnia się wysokim poziomem i terminowością wykonanych zleceń. Poza tym mają szeroki wybór propozycji producentów jak WND, OknoPlast, AluHaus, czy Urzędowski. Pozdrawiam i udanych wyborów!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 384

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >