Wybór projektu

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

30 listopada 2018, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jezeli miałabym wybierać to tylko i wyłącznie własny dom. To najlepsze rozwiązanie. Podstawa jednak, to wybór dobrego projektu. Wiecie moze jaki jest teraz projekt tygodnia na https://www.mgprojekt.com.pl/ ? Bo słyszałam, że wtedy ten projekt jest w fajnej promocji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2019, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Super opcje na bardzo dobrej jakości projekty domów szeregowych dajecie, pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 155 Grupa: Domy szereg... Nie ma co się czaić, każdy wie że dobry prawnik/notariusz to podstawa zdecydowanie pomoże i przyśpieszy transakcję przy nieruchomości. Taki ekspert będzie wiedz...
  • Przeprowadzka Liczba postów: 109 Grupa: Domy szereg... Jak przygotować dzieci do przeprowadzki https://www.boszkowo.org.pl/jak-przygoto wac-dzieci-do-przeprowadzki/
  • mieszkanie Liczba postów: 49 Grupa: Domy szereg... Ja kupiłam mieszkanie w kamienicy, 70 metrów, wysokość 2,8, kupiłam do remontu wiec tanio ale trzeba było włożyć dużo pracy, efekt według moich gości robi wraże...
  • biuro nieruchomości w Radomiu Liczba postów: 2 Grupa: Domy szereg... Slither Io - players can customize their snake with various skins, adding a personal touch to their gaming experience.
  • Rozliczenia dotazji ZUS Liczba postów: 2 Grupa: Domy szereg... Poszukuję firmy specjalizującej się w rozliczeniach dotacji ZUS, która jest godna polecenia - czy ktoś może coś polecić?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19196 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >