Wynajem sprzętu budowlanego - czy to się opłaca?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

25 listopada 2015, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo każdy wolałby uniknąć takiego sprzętu u siebie na placu jak: podnośnik koszowy, dźwig, koparka..., ale czasami się niestety to nie udaje!
Firm oferujących tego typu usługi dla osób indywidualnych jest jak na lekarstwo. Ta uniwersal z Olkusza taki sprzęt posiada w rozsądnej cenie. Zobaczcie sobie ich ofertę na podnośnik koszowy wynajem

Ten post był edytowany przez MartynaCon dnia: 30 listopada 2015, 11:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2015, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Podpisuje się pod opinią dotyczącą Zakładu Usługowego Mech. Są zdecydowanie najtańsi, przy tym, pomimo swoich konkurencyjnych cen zachowują wysoką jakość swoich usług. jest to godne polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2015, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście że się opłaca. Przede wszystkim jeśli chcesz skorzystać z tego tylko jeden raz to bez sensu wydawać kasę, co później zrobisz z tym sprzętem. Też zastanawiałem się nad kupnem rusztowania bo było mi potrzebne, jednak znajomy polecił mi firmę www.novarent.pl od której wypożyczał taki właśnie sprzęt. Mniejszy wydatek i problem z tym gdzie to trzymać rozwiązany, bo wiadomo że po skończonej pracy sprzęt wróci do firmy z której był wypożyczony.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2015, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój mąż ma swoją firmę swoją budowlaną, więc konieczny u niego jest częsty wynajem różnego sprzętu, na przykład dźwigów, podnośników czy koparek. W tej kwestii bardzo ceni sobie usługi firmy http://www.dzwigi-uniwersal.pl/. Jest to solidna firma, z bardzo dobrymi opiniami na rynku, z racji tego, że wiele lat już działa, nie słyszałam jeszcze nigdy, żeby choć jedno złe słowo powiedział na temat jakości ich usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

firma www.cm-construction.pl rozwiazauje problem w tym przypadku, naprawde warto

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2015, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wypożyczalnię z Wejherowa. Oferujemy przyczepy i sprzęt budowlany w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy www.wypozyczalniawejherowo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2016, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A skąd jesteś dokładnie i jakiego sprzętu potrzebujesz? Ktoś jakiś czas temu porównywał wynajem ładowarek teleskopowych i z Krakowa było dość tanio. Pewnie wszystko zależy od tego na ile potrzebujesz i co przede wszystkim. Tym się kieruj.

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 4 stycznia 2016, 18:55
Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli poszukujecie profesjonalnych wciągników, to możecie zajrzeć do sklepu http://www.redrooster.pl/. Znajdziecie tutaj wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach. Myślę, że warto przejrzeć sobie ofertę tego producenta wciągarek.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2016, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kiedyś wynajmowałem dźwig z operatorem z firmy Pietruczuk http://www.pietruczuk.com.pl/ z Siedlec. Maja sprawny sprzęt i pomagają dobrać najlepsze urządzenie pod katem tego co się będzie robic. A ceny dośc przyzwoite.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie firmy wynajmujące sprzęt zbijają kokosy, bo świadczą usługi specjalistyczne. Chociażby wynajem mini dźwigów warszawa jest tego dobrym przykładem.

Ten post był edytowany przez kowalsky dnia: 3 lutego 2016, 00:03
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >