Wyposażenie i wystrój salonu.

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 lipca 2017, 05:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie konsola w salonie też musi być! Od dziecka uwielbiałam grac w gry i nigdy nie mialam własnej konsoli. Dlatego dla moich synów kupiłam taki model - https://www.ceneo.pl/44987720 Czasem grami całą rodziną w jakąś przygodowkę. Tzn. ja tylko się przygladam i podpowiadam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2017, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem tego samego zdania :D Nie mogę się doczekać aż wyjdzie nowy Xbox! Przeglądam parametry i już sobie wyobrażam jak gram :D Zresztą zerknijcie sobie sami - https://www.morele.net/konsola-microsoft-xbox -one-x-premiera-7-listopad-2017-977655/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Osoby chcące urządzić jasny salon, powinny ściany pomalować na kremowo i zakupić wypoczynek, obity szarą tkaniną. Stolik z kamiennym blatem, w naturalnym kolorze, stać może na włochatym dywaniku. Na jedną ze ścian, wpasuje się nasz, biały grzejnik Calisia, który ma pionowy kształt.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Oglądałam ostatnio dywany do salonu na stronie https://www.kochamydywany.pl/dywany-do-salonu i mnie urzekły pod względem wzornictwa. Wydaje mi się, że tutaj każdy znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie, bo wybór jest naprawdę ogromny.Uważam że dywan w salonie powinien być.

Ten post był edytowany przez Ela78 dnia: 7 sierpnia 2017, 09:42
Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2017, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawiłbym na białe ściany, natomiast na niektórych zamocowałbym drewniane panele w naturalnym, brązowym kolorze. Ściana za kominkiem obłożona powinna być postarzaną cegłą. Całość uzupełni biały sufit napinany, w którym zainstalować można wszystkie typy oświetlenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2017, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę te panele nie grają z podłogą i się za duży wg mnie kontrast robi.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem jako całość bardzo fajnie się to ze sobą komponuje, ciekawa propozycja. Pozostaje kwestia mebli, akurat tutaj mogę zaprosić na AdidarMeble.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swój salon urządzałem sam. Meble również robiłem sam bo z zawodu jestem stolarzem. Wykonałem kanapę oraz stolik pod telewizor z palet -
do tego bardzo przydatne były ściski stolarskie ze sklepu Adriatech.pl, które pomogły mi odpowiednio połączyć ze sobą poszczególne elementy oraz ciemna bejca i lakier do drewna żeby je odpowiednio zakonserwować i nadać mu koloru.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2017, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystrój sam wymyśliłem, a wyposażenie zamawiałem w sumie z wielu sklepów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To dobrze bo też nie warto się moim zdaniem ograniczać w kwestii wyboru mebli tylko z jednego sklepu, warto przejrzeć kilka ofert i porównać je ze sobą.


www.Lusbet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >