Wyposażenie magazynu

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 57 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26 27 28  ▸  ▸▸

24 kwietnia 2018, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie do kwestii biurowych, to ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą firmą http://www.abcpapier.pl/ mają wszystko na miejscu generalnie. Od mebli po wszystkie niezbędne akcesoria dotyczące kwestii papierniczych. Można im zaufać jeśli chodzi o jakość no i ceny jak dla mnie mają naprawdę przystępne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że bardzo warto zainwestować w wózki widłowe http://wozkiwidlowelublin.pl/ jesli chodzi o magazyn. Mają swietny mechanizm, kosztują moim zdaniem relatywnie do jakości. Fuul wypas jak to mówi młodzież :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno będą Ci także potrzebne przy wejściu solidne bramki obrotowe. Ja niedawno zamawiałem takie od firmy www.bramkiobrotowe.eu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z was, w swoim magazynie posiada terminale wózkowe ? Możecie mi coś polecić? Zależy mi na tym, aby terminal ten był odporny zarówno na wstrząsy jak i na drgania.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś wspomniał tu o bezpieczeństwie w takim magazynie i racja, nie można pominąć tego aspektu. Szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Warto sobie spojrzeć w tym temacie na ofertę firmy Protector - http://dylatacjeppoz.pl/, która zajmuje się biernymi systemami ochrony ppoż (obudowa kanałów kablowych, budowa kanałów oddymiających, wyposażenie magazynu w gaśnice). To ważne zagadnienie, a często pomijane w tego typu budynkach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2018, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zamawianie produktów, np. worków foliowych, opakowań, taśm samoprzylepnych w firmie Crespo. Tu macie do nich adres: http://www.crespo.pl/ takie wyposażenie hal i centrów magazynowych też oczywiście trzeba brać pod uwagę, bez dwóch zdań.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2018, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dobry sprzęt do magazynów to polecam dobre wózki widłowe, można je zakupić na http://tor-industries.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2018, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdybyście tylko potrzebowali specjalistycznych tkanin technicznych do zastosowań przemysłowych, polecam firmę www.europolit.pl. Znajdziecie u nich również kompensatory oraz wiele innych, przydatnych narzędzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto wyposażyć magazyn w wózki widłowe które znacznie przyspieszą pracę a także ją ułatwią. Fajne wózki można wypożyczyć tutaj http://utbpolska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz tych wszystkich większych urządzeń i sprzętów, nie zapominajcie o tym drobniejszym i praktycznym wyposażeniu Twojej hali. Zapoznajcie się z ofertą http://tht.pl i kupcie opakowania przemysłowe bezpośrednio od producenta :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 57 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26 27 28  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 1532 Grupa: Technologie... It usually takes 3 to 8 months to build a house, depending on the design, size, budget, weather, and approval process.
  • Kostka brukowa Liczba postów: 6 Grupa: Technologie... Mają produkty od Settline? To koniecznie muszę do nich zerknąć i zobaczyć, jak wygląda kwestia transportu u nich :D
  • Taras gresowy Liczba postów: 4 Grupa: Technologie... Myślę, że bez fachowców się nie obejdzie, bo chcę, aby wszystko było porządnie wykonane. Widzę, że strona może faktycznie dużo zaoferować, więc chętnie skorzyst...
  • agencja Liczba postów: 30 Grupa: Technologie... Ze swojej strony mogę polecić https://rodin.pl. Kompleksowo zajmują się marketingiem B2B. Ich działania zawsze przewyższają oczekiwania.
  • odpady Liczba postów: 62 Grupa: Technologie... If your payment option is not working, you can use the sassa change payment method process to update your banking or cash send details. Make sure your informati...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 20837 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >