Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

8 lutego 2017, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

sądzę że dachówki ceramiczne z bauen.pl będą najlepszym rozwiązaniem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam blacho dachówkę,jest tania, lekka i co najważniejsze trwała .
charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne.
i trwałością koloru.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2017, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Dominik266 napisał: Mam blacho dachówkę,jest tania, lekka i co najważniejsze
trwała .

charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zmienne
warunki atmosferyczne.

i trwałością koloru.


Banialuki ludziom wciskasz, szczególnie jak idzie o trwałość dachu z blachy. Już nie raz widywałem jak wiatr podrywał tego typu dachy - blachodachówka jest najbardziej podatnym ja uszkodzenia materiałem przy silnym wietrze. Blacha jest duża i lekka, więc ma dobre noszenie :P Metr kwadratowy blachy waży kilka kilogramów, a m2 dachu z ceramiki waży jakieś 10 razy więcej (moja Alegra 9 waży prawie 40 kg/m2). To się przekłada na trwałość i dodatkowo jeszcze na izolację akustyczną - bardzo ważne jak ktoś planuje użytkowe poddasze!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie może napiszesz na forum jaki materiał jest Twoim zdaniem najbardziej trwały jako pokrycie dachowe i co polecasz? Im więcej szczegółów tym lepiej, co do efektu akustycznego, to poniekąd racja ale też dużo zależy od konkretnego producenta.


www.DachyZulawy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2017, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja jestem za dachówką i na razie nic innego za mną nie przemawia. W cenach jest różnie jednak Braas to również producent warty Twojej uwagi ze względu na bogatą ofertę modeli, jakość wykonania i warunki zakupu/gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2017, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Masa jest obecnie na rynku dobrych i sprawdzonych pokryć dachowych, zajrzyj sobie na http://panoramadachow.pl , tam możesz znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia pokrycia dachowego, czy wybór padł już na konkretny materiał i wzór, kolorystykę czy też w dalszym ciągu się nad tym zastanawiacie? Pytam bo teraz znajdziecie u nas kilak promocji, warto zerknąć na DachyZulwy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz również poczekać na promocję organizowaną przez Braas jak w tamtym roku Jesienne Dachobranie 2016 gdzie masz prawie całą ofertę na dachówki ceramiczne i cementowe. Wtedy od razu u wszystkich ich dystrybutorów będzie uznana w Polsce a nie tylko w jednym składzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na krycie dachówką ceramiczną. Po długich poszukiwaniach wybór padł na Koramic Actua. Koramic jako jedna z niewielu marek nie ma negatywnych opinii w internecie i była też polecana przez projektanta - jako bardzo dobra jakościowo i o dużej wytrzymałości mechanicznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak samo jak Braas jest to producent dostępny już w prawie 50 krajach. Dachówki betonowa moim zdaniem pod względem jakości nie do wyprzedzenia. Barwienie w masie, 3 warstwy i do tego podwójna powłoka Lumino aby dachówka nie porastała.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >