Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

1 listopada 2016, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie łupek jest bardzo drogi jeżeli chodzi o sam zakup oraz późniejsze wykonanie dachu, ale w tym przypadku coś za coś i musimy mieć ten fakt na uwadze. Dachówka dobre jakości także spokojnie się sprawdzi i będzie solidna przez wiele lat jako trwały materiał na dach.

DachyZulawy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2016, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście to skłaniałbym się ku zielonemu dachowi. jakiś czas temu na targach budowlanych zapoznałem się z tym pojęciem i bardzo mnie zaciekawiło. Trochę poczytałem o tym na http://www.greenflor.pl i w końcu zdecydowałem sie na zakup takiego dachu włąsnie od nich

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2016, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałam dachówkę ceramiczną na dach, a dostawcę tejże dachówki znalazłam na http://panoramadachow.pl >:)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2016, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Tomek111 napisał: Mało estetyczna, trwałość również mocno odstaje.
Wolałbym zdecydowanie wybrać dachówkę betonową od Braas
w technologii Cisar teraz min Romańska Cisar jest na
obniżce cenowej w Jesiennym Dachobraniu to cena może
kilkaset złotych różnicy w porównaniu do
blacho-dachówki.


A dlaczego niby ma odstawać jakościowo? Możesz podać jakieś przykłady? Akurat tak się składa, ze z materiałami Roben pracuję od lat i nie było nigdy na nie żadnej reklamacji. No chyba że post umieściłeś jedynie w celach reklamowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2016, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież najbardziej opłaca się zrobić dach w technologii płytek kolczastych. Takie płytki, metalowe z wytłoczonymi kolcami, umożliwiają uzyskanie trwałej konstrukcji na lata. Dobrze jest to przedstawione w http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary -w-technologii-plytek-kolczastych i mnie to bardzo przekonuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2016, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja o tym sposobie nie słyszałem, ale jakoś nie wydaje mi się że będzie to tańsze od klasycznego wykonania. A jak to sprawdza się w przypadku dachówki ? Teraz czeka nas zmiana pokrycia u siostry na płaski Turmalin i czy ciężar dachówki ceramicznej wytrzyma ?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2016, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Tesseme napisał: Użytkownik Tomek111 napisał:
Mało estetyczna, trwałość
również mocno odstaje.

Wolałbym zdecydowanie wybrać dachówkę betonową od
Braas

w technologii Cisar teraz min Romańska Cisar jest na

obniżce cenowej w Jesiennym Dachobraniu to cena może

kilkaset złotych różnicy w porównaniu do

blacho-dachówki.




A dlaczego niby ma odstawać jakościowo? Możesz podać
jakieś przykłady? Akurat tak się składa, ze z
materiałami Roben pracuję od lat i nie było nigdy na nie
żadnej reklamacji. No chyba że post umieściłeś jedynie
w celach reklamowych.


Dachówki Piemont to moim zdaniem jecen z badziej udanych produktów Robena, mam na dachu Piemont Trentino + elewacja klinkier przysucha i prezentuje się wszystko okej.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2016, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem ciężar dachówki powinien spokojnie wytrzymać, ale mam za mało danych i szczegółów aby mieć w tej kwestii 100% pewność. Zaglądaliście może na DachyZulawy.pl ? Jeżeli nie to najwyższy czas, ponieważ znajdziecie tam materiały oraz pomoc podczas wyboru swojego dachu, zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak skorzystałem z Jesiennego Dachobrania 2016r, bo taka promocja nie trafia się zbyt często. Udało się zaoszczędzić całkiem ładną sumkę za którą opłaciłem certyfikowanego dekarza Braas. Dachówka ułożona na igłę, jak cały pył zmył deszcz to dopiero pokazał się ten piękny styl.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2016, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

warto też wspomieć o dachach z trzciny, nie są najtańsze, ale mają wiele zalet

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >