Zakup komputera

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 października 2018, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad zakupem komputera. Mój działa już coraz wolniej, a potrzebuję go do pracy. Nie mam jednak zbyt dużo wolnej gotówki dlatego biorę pod uwagę poleasingowe laptopy ze strony https://www.mdmkomputery.pl/poleasingowe-lapt opy. Co sądzicie o tym rozwiązaniu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2018, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za dobrym komputerem za nieduże pieniądze, to skontaktujcie się firmą www.sklep.polbit.com Jest to sklep internetowy, który sprzedaje komputery stacjonarne, monitory, laptopy itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2018, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze można i takie rozwiązanie rozważyć

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2019, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Również kupowałem komputer od wcześniej tutaj wspomnianej firmy www.sklep.polbit.com i jestem bardzo z niego zadowolony. Firma ta oferuje solidne komputery w niezłych cenach. Dodatkowo mają sporo ciekawych promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2019, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem ThinkPada do firmy w https://scrascom.pl Jeden z nielicznych dealerów sprzętu poleasingowego, mający w ofercie najnowsze modele (7 i 8 generacja Core).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2019, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Komputery, laptopy, monitory dla graczy znajdziesz tutaj w Eltkom, rewelacyjny sklep z przystępnymi cenami i najlepszym sprzętem https://eltkom.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2020, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Może kup sobie taki poleasingowy. Są w dobrym stanie i znacznie tańsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2020, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie komputerów to polecam wam wykonywać kopie zapasowe danych, jak chcecie sobie to ułatwić to nazwa.pl ma szyfrowane kopie zapasowe które przechowują na serwerach. Jak utracicie to szybko jednym kliknięciem przywrócicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2021, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem z tym mnóstwo problemów, zwłaszcza z komputerami. Nigdy nie należy całkowicie polegać na technice wierzę. Często trzeba ponownie zainstalować sterowniki.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2021, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Niejednokrotnie spotkałem się z takim problemem przy konfiguracji sterowników na komputerze. Szczególnie często problem ten występował podczas konfigurowania Bluetooth, ale potem znalazłem świetny sposób i bardzo wygodny program, który sam szuka sterowników i instaluje dla różnych komputerów Sterowniki urządzenie Bluetooth https://driverpack.io/pl/devices/bluetooth Okazało się to naprawdę bardzo wygodne. Myślę, że jeśli napotkałeś problem więcej niż raz, powinieneś spróbować tego. Będzie dla ciebie całkiem przydatna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >