Zaluzje czy rolety?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

17 marca 2013, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Temat jest rzeczywiście trudny i wart przeanalizowania. Ciekawe porady dotyczące rolet i żaluzji można odnaleźć tutaj:http://www.leroymerlin.pl/zaluzje-i-rolety,e3 38.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2013, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za roletami

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2013, 07:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepsze są rolety. Ja mam rzymskie Kiedyś miała zaluzje ale niesamowiecie zbierały kurz czego nie znoszę:)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2013, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wcześniej myślałem,ze wybór jest prosty i że spokojnie wystarczą rolety,teraz jednak stwierdzam,ze żaluzje są równie ciekawą i praktyczną opcją. Sam miałbym dylemat w kwestii tego na co się zdecydować:)


www.Meble-Wojak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2013, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zwolennikiem rolet. Pamiętaj, że rolety bardziej pasują do wystroju. Żaluzje, np. bambusowe mogą spełniać zadanie pod konkretną stylizację. A rolety są uniwersalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2013, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy właśnie od otoczenia. Jak roleta czy żaluzje będą się komponować z meblami czy ścianami. Rolety są bardziej uniwersalne i sama w nie zainwestowałam. Już, gdzieś to pisałam, ale polecono mi firmę http://www.debastor.com i naprawdę się nie zawiodłam, chociaż wiadomo jak to jest, jedno się mówi, a drugie wychodzi w praktyce. Solidnie i szybko wstawiono mi rolety, po dziś dzień działają bez zarzutów.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2013, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Ani82 napisał: Zależy właśnie od otoczenia. Jak roleta czy żaluzje
będą się komponować z meblami czy ścianami. Rolety są
bardziej uniwersalne i sama w nie zainwestowałam.


Faktycznie, mnie też się zdaje, ze rolety maja w sobie więcej uniwersalnego charakteru, a poza tym są praktyczne - jak kiedyś miałam żaluzje i trzeba je było pojedynczo z kurzu wycierać, to kurcze było roboty od metra.
A jeszcze jak teraz można sobie w sieci wybrać np rolety na wymiar (podrzucam adres do sklepu wystrój-okien.pl bo tam się tak najłatwiej idzie zorientować co do wymierzania rolet i ich samodzielnego montażu - fajny instruktaż) , to już w ogóle odpada problem poszukiwania tkanin, wzorów, kolorów - wszystko pod ręką.

P.S Wydaje mi się, że rolety długo będą w topie - właśnie przez praktyczność i brak konieczności ich prania (firanki..) czy mozolnego czyszczenia (żaluzje).

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2015, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie debastor.com to świetny wybór. Mają fajne rolety rzymskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2015, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

ja u siebie zamontowałam rolety z pomocą firmy Kawex mają świetne ceny i montaż jest gratis :) Moim zdaniem rolety dużo lepiej zdają egzamin niż żaluzje.



---
Rolety Warszawa - Kawex

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno rolety jak i żaluzje są dobrym pomysłem na aranżacje okna,dodania stylu całemu wnętrzu. Jeżeli nie wiecie na co się zdecydować to służymy swoją radą i pomoca na forum,właśnie w tym się specjalizujemy,zobaczcie na www.Vitre.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 391

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >