Zaprojektuj Swój Zysk - e-learning od IWP

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

22 maja 2011, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w projekcie "Zaprojektuj Swój Zysk". Nasz bezpłatny internetowy kurs składa się z 20 szkoleń e-learnigowych.
Dostarcza on specjalistycznej wiedzy, metodologii i praktycznych rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa i projektanci dowiedzą się jak skutecznie tworzyć innowacyjne wzorniczo produkty i zarządzać wprowadzaniem ich na rynek.
Zapraszamy na www.zsz.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2011, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przypominamy o bezpłatnych warsztatach e-learningowych! W ramach projektu Zaprojektuj Swój Zysk udostępnionych zostało 20 warsztatów e-learningowych. Weź udział w 5 warsztatach, wyślij nam 5 certyfikatów ich ukończenia i odbierz podręcznik „Design Management. Zarządzanie Wzornictwem”. Zapraszamy!
www.zsz.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2020, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, z powodu kwarantanny, teraz jest możliwość zarobienia pieniędzy w Internecie i dobrej zabawy. Bawię się telefonem, jest to bardzo wygodne, korzystam z wielu aplikacji, ale fortuna aplikacja mobilna zawsze była jedną z moich ulubionych, jeśli nie najważniejszą. Mają szczególnie dobry zespół wsparcia - reagują bardzo szybko. W rzeczywistości wszystko jest zawsze na przyzwoitym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2020, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie dorobić w internecie to polecam zakłady bukmacherskie. Aczkolwiek warto wiedzieć, którzy bukmacherzy działają legalnie. Tutaj https://legalne-granie.pl/polska/ustawa-hazar dowa-polska-2020/ poczytacie więcej o ustawie hazardowej, która wprowadziła licencje bukmacherskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2020, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, z powodu kwarantanny, teraz jest możliwość zarobienia pieniędzy w Internecie i dobrej zabawy. Bawię się telefonem, jest to bardzo wygodne, korzystam z wielu aplikacji, ale fortuna aplikacja mobilna zawsze była jedną z moich ulubionych, jeśli nie najważniejszą. Mają szczególnie dobry zespół wsparcia - reagują bardzo szybko. W rzeczywistości wszystko jest zawsze na przyzwoitym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2021, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie czemu by nie spróbować obstawiania zakładów u legalnego bukmachera. Jeśli ktoś interesuje się sportem to zdecydowanie na STS. Doczytałam gdzie wpisać kod promocyjny w sts ,który uprawnia potem do otrzymania freebetu. Jego maksymalna wartość w zależności od strony to 29 zł. Fajnie na początek.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2021, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli miałabym dziś wybierać, to wydaje mi się, że zdecydowałabym się na coś takiego https://typeo.pl/typ/typ-dnia-14-05-2021/ . TO dobry typ, a na podanej stronie znajdziecie ich jeszcze więcej!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2021, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W tak trudnym czasie nie ma pracy, nie ma hobby, zostałem zwolniony i zacząłem obstawiać. Przynajmniej jakoś wydostać się z sytuacji. Kochałem tenis, więc obstawiam ten sport odpowiednio.Na stronie ewinner.com.pl całkiem możliwe jest zarobienie dobrych pieniędzy w krótkim czasie. Biuro jest popularne wśród graczy i zajmuje wysokie miejsce w rankingu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2021, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli dbacie o swoich pracowników biurowych zachecam lekturę artykułu https://ergotest.pl/ergonomia-w-pracy/ dzięki czemu dowiecie się jak stworzyć im ergonomiczne warunki pracy. Wydaje mi się, że sporo dobrych informacji tutaj jest tego sporo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • BHP Liczba postów: 126 Grupa: Szkolenia i... Jak najbardziej warto stawiać na profesjonalistów w zakresie prowadzonych szkoleń BHP dla swoich pracowników. Dlatego też polecam sprawdzić ofertę firmy Inżynie...
  • Bezpłetne szkolenie - Projektowanie i pozycjonowan... Liczba postów: 44 Grupa: Szkolenia i... Funkcje dodatkowe, takie jak kill switch czy funkcja Double VPN (podwójne szyfrowanie), zdobywają uznanie użytkowników w ich NordVPN Opinie, którzy cenią sobie....
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 18 Grupa: Szkolenia i... Wybierając firmę do szkoleń BHP, warto postawić na doświadczenie i solidność. Z tego, co dowiedziałem się, firma Proactive BHP z Łodzi spełnia te kryteria. Mają...
  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >