Zieleń w połączeniu z czerwnienią.

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 sierpnia 2010, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeczytałam ostatnio artykuł o tym, że zieleń jest bardzo modna we wnętrzach. Zastanawiam się czy do zieleni można byłoby dodać kolor czerwony? Mam czerwoną sofę i fotele oraz parę wazonów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2010, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz sofę w takim bardzo mocnym odcieniu czerwieni to odradzam. Moja żona kupiła narzutę na łóżko w jasno zielonym kolorze (a ściany w pokoiku mamy pomalowany na taką średnią czerwień) i wyglądało to tak okropnie, że narzutę wydaliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2010, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

No własnie, wszystko zależy od tego jaki odcień tych barw sie dobierze. Stonowane barwy będa wygladały ładnie, ale jaskrawe juz zdecydowanie odradzam.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2010, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Mozna zastosować te barwy ale o pastelowych odcieniach, bo za bardzo jaskrawe mogą faktycznie nie zbyt atrakcyjnie wyglądać

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2010, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz sofę w jaskrawym odcieniu czerwieni to postawiłabym na kolor jasnej papierówki lub jakiś pistacjowy. Jeżeli masz jasno czerwoną to papierówka też będzie dobra ale wtedy pomalowałabym na jeszcze bardziej zielonkawe odcienie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2010, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli to będzie zieleń bananowa, taka lekko żółtawa, to myślę, że będzie to trafne połączenie. Czasami łączenie dwóch kolorów ułatwia dodanie trzeciego. oczywiście w mniejszych ilościach, bardziej jako dodatku:) (w tym wypadku, żółty, czarny)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2010, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Te kolory z pewnością można połączyć tylko trzeba uważać z barwami. Jeśli przesadzisz z ich intensywnością to wystrój wnętrza może wyjść tandetnie i cukierkowo. Ale faktycznie bananowa zieleń jest całkiem niezłym pomysłem :) i wtedy można dodać małe czerwone akcenty.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2010, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

a dla mnie zieleń z czerwienią w ogóle nie pasuje, bez względu na odcienie tych kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2010, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy tak mocnych barwach jakimi są zieleń i czerwień zrezygnuj z wypoczywania w tym pomieszczeniu. Można by je połączyć, ale w pomieszczeniach w których potrzebujesz dużo energii i stymulacji umysłowej np. biuro.
Pokój wypoczynkowy nie będzie spełniał swojej funkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 00:09

Zgadzam sie: good 0 bad

racja. jak już takie połączenie kolorów to chyba w pokoju dla dziecka. Chociaż może i nie, bo ciężko dziecko uśpić będzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 176 Grupa: Najnowsze t... Wybór łóżka to nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna. Odpowiednio dobrany model wspiera zdrowy sen i pomaga w regeneracji sił, co jest ni...
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 106

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >