bardzo nowoczesne aranżacje

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

18 czerwca 2015, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

ja posiadam u siebie aranżację sufitu napinanego kupioną od www.sufitywarszawa.pl :) i mega mi się podoba. jestem zadowolony - o to mi chodziło :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2015, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

oświetleniem można zrobić mega nastrój w pomieszczeniach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2015, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik konczi napisał: oświetleniem można zrobić mega nastrój w pomieszczeniach

Oj zgadzam się z tym w stu procentach! Szkoda że nie każdy zdaje sobie z tego sprawę

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2015, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dosyć ciekawe te wnętrza

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2015, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Musze przyznać ze bardzo mi sie podobają mimo tego że nie są z tego roku

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2015, 01:35

Zgadzam sie: good 0 bad

I co to ma być? te powyższe teksty?
Jakieś totalne ocipienie, czy produkowanie się na siłę?
Do tego jeszcze w dziale domy szeregowe. Chyba admin nie czyta tego co tu się pisze
gdyż inaczej pognałby tych pisarzy gdzie pieprz rośnie.
Jak jakiś normalny użytkownik poczyta te wpisy, to nawet się o nic nie zapyta, bo kogo? W ten sposób zabija się Forum!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2015, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

My postawiliśmy przede wszystkim na oświetlenie. Aranżacja jest wtedy ciekawsza, a nastrój naprawdę mega ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem diabeł tkwi w szczegółach. Lubie obrazy i ostatnio znalazłem ciekawy pomysł. Chodzi o drukowanie obrazów na różnych materiałach. Ta firma ma ciekawą ofertę: http://neonprojekt.com/ . Jest to coś nowoczesnego!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2015, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dopracowane szczegóły mogą wiele zdziałać. Widziałam ładne mieszkania z takimi nowoczesnymi aranżacjami na ap7.pl mieszkania na wynajem w Krakowie Ładne to ludzie cudeńka potrafią wyczarować, ahhhh :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

rózne aplikacje na ścianach czy meblach fajnie wyglądają :) na http://literypodswietlane3d.pl/oferta/aplikac je-folii-na-roznych-materialach/ można sobie zobaczyć, że to jest naprawdę fajne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • inteligentny dom Liczba postów: 20 Grupa: Domy szereg... Jakby połączyć inteligentny dom z wiatą garażową to można by różne cuda dołączyć. Jak oświetlenie automatyczną roletę itp.
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.
  • Budowa domu Liczba postów: 149 Grupa: Domy szereg... Jak już dom jest postawiony a w zasadzie na etapie jego budowy warto pomyśleć o wiacie garażowej ponieważ idealnie wkomponuje się w otoczenie. Firma Viaty zajmu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >