budowa na bagnie :(

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10

6 czerwca 2022, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy tak trudnych warunkach gruntowych bardzo polecam, skorzystanie z pomocy specjalistów z dziedziny geotechniki. Miałem podobną sytuację przy jednej budowie. Potrzebowaliśmy wzmocnić grunt przed wylewaniem fundamentów. Inwestor zdecydował się na pomoc Novotechu z Wrocławia. Bardzo sprawnie poradzili sobie z podmokłym terenem, widać było, że ich ekipa była zgrana i doskonale wiedziała co robi. Robotę wykonali szybko i bardzo dokładnie, dzięki czemu moi chłopcy mogli zabrać się za fundamenty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2022, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko się da, ale nie wiem czy się to opłaca, geotechnika w takich przypadkach jest piekielnie kosztowna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2022, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno trzeba zrobić coś z terenem

__
części

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21222 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 415

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >
/* */