cennik uslug

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 października 2009, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czesc wszystkim. Mam pytanie skad mozna sciagnac cennik uslug budowlanych. Konkretnie chodzi mi o instalacje wodno kanalizacyjne i gazowe jak ktos chce pomoc to piszcie na e-mail lub gg: 9717137 e-mail: arturm1985@op.pl. Moze jakis fachowiec co sie takimi rzeczami zajmuje powie mi jak on robi taka wycene chetnie bym pogadal.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2009, 02:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Cennik usług jest sprawą indywidualną każdej firmy. Możesz poprzeglądać strony www i przeszukać zakładki. Są to jednak zazwyczaj ceny orientacyjne, lub minimalne. Ostateczne ustala się z inwestorem po obejrzeniu miejsca robót i omówieniu zakresu prac.
Widełki cenowe za konkretne prace mają sporą rozbieżność. Wynika to z wielu względów. Np. punkt hydrauliczny to punkt hydrauliczny, ale co innego poprowadzenie rur pp po gołej ścianie, a co innego kucie kilku metrów bruzdy w betonie, lub przeróbki czy wymiana. W grę wchodzi też ilość tych punktów i kwalifikacje wykonawcy. Wiadomo, że bijący się o pracę "Kowalski" wykona to taniej, niż mający masę zleceń "Kowalski" zatrudniający fachowców. Inna strategia działalności, inne koszty stałe, inna jakość, inne ceny..

Na własne oczy widziałem kilka ofert dotyczących wymiany instalacji elektrycznej na klatce budynku. Najtańsza oferta ok 30 tyś, najdroższa prawie 70.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2009, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

A nei lepiej po prostu zadzwonić i zapytać danej firmy lub fachowców?? cennik zawsze może ulec zmianie,lepiej być na bieżąco.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2009, 02:30

Zgadzam sie: good 0 bad

WWW.INSPEKTORBUDOWY.COM

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2009, 05:04

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Niewiadomski.com.pl]A nei lepiej po prostu zadzwonić i zapytać danej firmy lub fachowców?? cennik zawsze może ulec zmianie,lepiej być na bieżąco.

Dokładnie tak, u mnie zarząd wybrał najtańśzą ofertę. Trudno się dziwić bo każdy patrzy jak tu zaoszczędzić ale....
1. Prace przeciagnęły się o ponad 1,5 miesiąca
2. Uciążliwość dla mieszkańców
3. Całość zrobiona "po łebkach", na początku było 6 pracowników, potem na dochodne 1-2.. /widać trafili lepszą robotę po drodze/
4. prace wykończeniowe na ścianach byle jak - straszą
wyglądem

Ogólnie kaszana, ale jaka cena taki wykonawca :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2010, 00:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też uważam, że nie ma czegoś takiego jak cennik budowlany! Cena zależy od wielu czynników, np. czasu realizacji, użytych materiałów itp. Można jedynie drukować corocznie szacunkowy kosztorys budowlany.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2010, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej korzystac z programu do kosztorysowania i po klopocie ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2010, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wejdź na stronkę jakiej firmy z twojego regionu, tam powinno być (każda firma posiada go na stronie, z tego co wiem)cennik usług. Niekiedy można na zasadzie wypełniania opcji ustalić cennik. Jeśli tego nie ma - sam podlicz.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2010, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z powyższą opinią,najlepiej jest wejść na stronkę danej firmy i tam sprawdzić szczegóły odnośnie kosztów.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2013, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jestem zdania, że najlepiej skontaktować się z firmą. Polecam Eko-Tech Sławomir Jaskulski zobacz

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3752 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Umywalka nablatowa Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Jeśli nadal szukasz umywalki, to polecam zajrzeć do sklepu https://przemax.pl/ Znajdziesz u nich solidne umywalki w dobrej cenie. Mam rok czasu jedną z nich i j...
  • Jaka posciel wybrać? Liczba postów: 276 Grupa: Porady i op... W przypadku problemu z mocnym mętnieniem pościeli polecam wybrać pościel z tkaniny perkalowej. Perkal to tkanina bawełniana o dużej gęstości i delikatnym sploci...
  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >