centralny odkurzacz

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 stycznia 2012, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o centralnym odkurzaczu? Warto w coś takiego zainwestować? Macie w domu? A może to tylko zbędny wydatek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2012, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Ci szczerze że ja nawet nie wiem o co za bardzo się rozchodzi w tych centralnych odkurzaczach... jak to działa na jakiej podstawie, i co w nich takiego fajnego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2012, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie dziwi mnie to, że nie wiesz, bo też dopiero od niedawna jest mi znajome to pojęcie ;)
centralny odkurzacz jest urządzeniem, które ma wspomóc osobę sprzątającą co by jej się kable pod nogami nie plątały - w jednym miejscu jest zamontowane "jądro" całego odkurzacza, czyli jednostka centralna, a Ty tylko wpinasz i wypinasz rurę :)
na tej stronce: http://www.fachowaekipa.pl/odkurzacze-centralne/ jest to fajnie i jasno opisane

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2012, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie nie tylko zbędny wydatek, ale również zbędny balast. Ja u siebie nie wyobrażam sobie czegos takiego. No i to kłucie w ścianach...

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2012, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi mój odkurzacz wystarcza w 100 % nie narzekam ani trochę! Nie ma sensu kupować centralek, ja bynajmniej jestem ich przeciwnikiem! Wielkie to takie, kucie ścian i dodatkowe koszty po co tyle kłopotów sobie robić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2012, 07:08

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja bym chciała odkurzacz, który sam jeździ... widziałam w necie robojety za rozsądne pieniądze, teraz się zastanawiam, jak z jakością pracy, czy warto takie coś kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2012, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Centralny odkurzacz to bardzo przydatne urządzenia w domu. Nie ma hałasu ani kabla elektrycznego pod nogami, coś dla alergików.
Instalację montuje się pod tynkiem dlatego jest to rozwiązanie raczej dla nowego budownictwa.Koszt materiałów jest rzędu kilkuset złotych plus jednostka centralna ok.2,5tyś.zł. W strategicznych miejscach domu montuje się gniazda w ilości takiej aby wąż ssący (9mb) swym zasięgiem pokrył cały budynek.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2012, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetna sprawa, tylko czy czasem o podłączeniu takiego odkurzacza nie trzeba pomyśleć w trakcie budowy domu?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2012, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet nie,wystarczy tylko pomyśleć o tym podczas robienia elektryki. Wg mnie fajne i nowoczesne rozwiązanie,ale nie każdy jest do tego przekonany i często wybieramy tradycyjne odkurzanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2014, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mam spokój z odkurzaniem! Zazdrościsz? Zajrzyj na RoboJet.pl i spraw sobie własny odkurzacz automatyczny. 

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 307

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >