ciekawe meble

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

19 lutego 2019, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Modne meble z ciekawym designem znajdziesz także w ofercie firmy www.meblar.com.pl. Posiadam od nich meble w sypialni i salonie. Są wykonane starannie i z dużą dokładnością.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2019, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

BRW ma teraz fajną ofertę. Różne meble, dobra jakość, można spokojnie samemu złożyć

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2019, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w brw mają bardzo ładne meble i nawet nie aż tak skąplikowane do złożenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2019, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do ciekawych mebli to powiem wam że szukałem niedawno mebli do pokoju dla córki i trafiłem na aranżacje https://www.gama-sklep.com.pl/Porady/show/tan ie-meble-dla-dzieci-142 i tak mi się spodobały że zamówiłem. Nie były drogie a są naprawdę ładne, i solidne. Także jak szukacie dobrych mebli to tam mają, sprawdźcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie przeczę sa całkiem całkiem. Jednak za te pieniądze wierzcie mi można kupić znacznie lepszą jakość. Mieliśmy u nich kupować kolejne, ale po tym jak mąż zobaczył ich ofertę https://scandicsofa.pl/ zmieniliśmy zdanie i dobrze bo są o klasę lepsze jakościowo, lepiej tez wykonane, a i cenowo też jest różnica. Następne również będziemy u nnich kupować, a niedługo ruszamy juz z remontem sypialni, łóżko wstępnie mamy już nawewt wybrane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2019, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie w niektórych tych sklepach można znaleźć identyczne meble, ale ceny są różne. Tez uważam, że niema co przepłacać, ale owszem warto postawić na te dobre i solidne meble. Nam poszczęściło się z meblami z slf24.pl doskonała robota, dbałość o każdy nawet najmniejszy detal, a ceny mają przyzwoite. Na takie meble stać jest każdego. Z całą pewnością zgłosimy się do nich po kolejne, pierwsze do salonu bo już zaczynamy go odnawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2019, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe meble widziałem też w ofercie www.meblar.com.pl. Sam zastanawiam się nad meblami pokojowymi Conti. Co o nich sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2019, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o ciekawych meblach to moim zdaniem warto zacząć poszukiwania od dobrych sklepów internetowych gdzie zawsze otrzymamy szeroki wybór i każdy znajdzie to czego szuka, teraz wiosną mamy szereg rabatów.


Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2019, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklepów zajmujących się sprzedażą wysokiej jakości mebli nie brakuje. Spory wybór w rozsądnej cenie oferuje https://dkwadrat.pl/pol_m_Meble_Stoly_rozklad ane-1767.html - czy kiedykolwiek mieliście okazję złożyć w nim zamówienie, czy też nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2019, 02:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem minimialsitą w salonie potrzebuję tylko dużej i wygodnej kanapy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >