czy można samemu zrobić saunę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

15 września 2015, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, mi tez wydaje się, że można, ale po co. Jeśli chce się mieć już taki sprzęt jak sauna to chyba warto zadbać o to, żeby wszystko było zrobione dobrze od a d zet. A to gwarantuje tylko dobra firma z doświadczeniem. Ze swoich pozytywnych doświadczeń z tym związanych mogę po-lecić firmę http://sauna.net.pl/ Przygotowali i założyli świetną saunę w moim domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2015, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Można jak najbardziej,tylko jest kilka warunków,a konkretnie: posiadać odpowiednie pomieszczenie,pokój na saunę,plus dobra wentylacja i jej całe wyposażenie: płytki,ławeczki itd. Wiele z tych rzeczy znajdziesz na Victori.pl gdzie pomożemy i doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2016, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

o, a tego nie wiedziałam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na forum przewijały się już podobne tematy dotyczące samodzielnej aranżacji czy wykonania sauny od podstaw,wymaga to co prawda doświadczenia,ale jeżeli tylko dysponujemy odpowiednim miejscem oraz sprawną wentylacją,to krok po kroku możemy sobie z tym poradzić.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zrobić samemu, ale lepiej jest to zlecić profesjonalnej firmie, która sie tym zajmie. Ma doświadczenie i dzieki temu masz pewność, że wszystko jest sprawne i tak jak trzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2016, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Samemu można kupić poszczególne elementy, można też zamówić eg swojego projektu, ja chciałem sam robić, ale w końcu cenowo stwierdziliśmy, że mamy budżet i daliśmy firmie żeby zrobiła AMS Sauna. Z powstałej sauny jesteśmy bardzo zadowoleni, jest to niexla atrakcja dla gości jak ktoś do nas wpada, sam korzystam raz w tyg i czuje sie super.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcecie budować saunę to radzę przyjrzeć się ofercie firmy www.ecowoodpolska.pl/, to bardzo dobry dostawca drewna skandynawskiego. Sam zaopatrywałem się tutaj w łaty klejone i deski podłogowe. Drewno naprawdę jest wysokiej jakości, a skład nieźle wyposażony.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 07:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu w tym temacie, więc jeżeli wątek nadal jest aktualny, to koniecznie napisz czy udało Ci się zrobić saunę oraz jakie są to koszty. Być może taka informacja przyda się również innym Użytkownikom na forum.

www.KamilaMeble.pl

Ten post był edytowany przez Kamilameble.pl dnia: 24 maja 2017, 07:12
Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Samemu będzie raczej trudno, szybciej i podejrzewam, że lepiej byłoby zatrudnić firmę zewnętrzną. U mnie znajomy posiada saunę fińską od www.saunyfinskie.com.pl i z tego co wiem jest zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że zrobić samemu saune mógłby to być lekki problem, ale przecież są firmy które się tym zajmują i mogą wam zrobić na przykład taka saunę http://balia-drewniana.pl/galeria/sauna/sauna -owalna-z-bala-60-mm/ . Wydaje mi się, że do domowego użytku będzie ona w zupełności wystarczająca.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble Kuchenne opinie Warszawa Liczba postów: 30 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem nie powinieneś się ograniczać do Warszawy i okolic, jest wiele internetowych sklepów ogólnopolskich, które chętnie takie meble przywiozą czy nawet....
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 24 Grupa: Wykańczamy... Oprócz narzędzi przydadzą się kleje i masy uszczelniające a wtedy warto zapoznać się z ofertą tej marki https://diy.bostik.com/pl-PL/inspiracje/ jak-naprawic-pek...
  • Kuchnia Liczba postów: 34 Grupa: Wykańczamy... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://kuchenne.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami kuchennymi. Posiad...
  • Automatyka do bramy Liczba postów: 40 Grupa: Wykańczamy... jakie firmy polecicie jeszcze?
  • Okna do domu Liczba postów: 36 Grupa: Wykańczamy... Okna są kluczowym elementem każdego domu, wpływając zarówno na jego wygląd zewnętrzny, jak i funkcjonalność oraz komfort mieszkania. Wybór odpowiednich okien do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >