czy warto kupić glebogryzarkę?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 marca 2010, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
mam prośbę o poradę (jak w temacie) czy opłaca się kupić glebogryzarkę do ogrodu? Powiedzcie mi jakie są wady i zalety takiego urządzenia, i czy nie jest to tylko zbędny wydatek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2010, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiesz, to zależy głównie od tego jak duży masz ten swój ogród. Jeżeli twój ogród ma gabaryty pola uprawnego to się zakup ten będzie opłacalny, jednakże musisz pamiętać, że częste uprawy, szczególnie jeśli są wykonywane glebogryzarką, powodują degradację gleby. Także urządzenie to faktycznie znacznie może ułatwić nam pracę ale i przyczynić się do zniszczenia ziemi. Warto rozważyć co jest dla ciebie najważniejsze i co masz w ogóle w ogrodzie - jeżeli uprawiasz warzywa, drzewka owocowe to wiadomo że gleba powinna być lepszej jakości niż przy kwiatach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2012, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że taki sprzęt jest pomocny w pielęgnacji ogrodu, znacznie może ułatwić pracę, a jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki sprzęt wybrać śmiało możesz zajrzeć na stronę firmy Al-ko, mają całkiem spory wybór dobrego sprzętu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie miałem z nią problemu, owszem najlepiej mieć pod taki sprzęt trochę większy "ogródek":) o tej glebogryzarce mowa. POLECAM

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2012, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile firm oraz użytkowników na forum,tyle różnych opinii na temat sprzętu- normalna sprawa. Glebogryzarkę warto kupić jeżeli planujesz urządzić swój ogród razem z trawnikiem od samych podstaw.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2012, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ten sprzęt będzie w pełni użytkowany to można zainwestować. Przy małym ogródku, nie warto -szkoda pieniędzy.
Z producentów proponowałbym Al-Ko lub Stigę. Znane, sprawdzone firmy o wysokiej jakości produktów:http://megastore.pl/szukaj.php?fraza=glebogryzark a&clear=1

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2013, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

MORDIMER, zgadzam się z Tobą. Ja użytkuję glebogryzarkę Stiga i jestem z niej bardzo zadowolony. Nie wyobrażam sobie prac w ogrodzie bez niej. Sporo zaoszczędza mi czasu i trudu.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2014, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, mam spore doświadczenie w tej dziedzinie, pracuje w serwisie między innym takich urządzeń, nie będę promował konkretnych mark, ale moim zdaniem podstawą jest odpowiednia wiedza przed zakupem odpowiedniej glebogryzarki. W linku masz jej rodzaje, i opis itd. Myślę że od tego powinieneś zacząć. Powodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie glebogryzarka bardzo przydaje się do trawników, ale też stosuje się je w rolnictwie. Części do glebogryzarki można też zamówić w sklepie Hurtownia Rolnicza - tutaj cały katalog części - http://hurtowniarolnicza.pl/czesci-do-maszyn/ glebogryzarka/. Są tam pierścienie, czy nożyki.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Hurtownia Części - warto zaglądnąć o ile znajduje się w twojej okolicy, ceny są lepsze niż u producenta (ale nie wiem dlaczego tak?).

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >