dobre drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8

29 sierpnia 2022, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więksi producenci typu Erkado też mają takie opcje i to nie za milion złotych. Bałaganu po takim montażu nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Drzwi tarasowe Liczba postów: 38 Grupa: Montujemy o... Ja systemy przesuwne na taras zamówiłem z firmy Debesto. Zdecydowalem się na aluminiowe z firmy Aluprof :) Tutaj można zerknąć na ich produkty https://debesto.c...
  • Okna drewniane czy plastikowe? Liczba postów: 340 Grupa: Montujemy o... Przede wszystkim jeżeli jesteście na etapie poszukiwań zarówno nowoczesnej i dobrze wykonanej stolarki okiennej to tutaj warto wybrać się do salonu Domega z Poz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... Użytkownik taddi napisał: Witam Forumowiczów. Właśnie stałem się właścicielem fajnego mieszkania z rynku wtórnego. Problemem są kiepskiej jakości drzwi zewnętrz...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 8 Grupa: Montujemy o... Zależy jakie serie tych drzwi Wam polecili. Wikęd ma kilka mocno różniących się serii, Erkado ma kilka różniących się grup drzwi. O wykończeniach różnymi oklein...
  • Drzwi zewnętrzne Liczba postów: 25 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: JukiS napisał: KMT Supertherm 90 zdecydowanie na plus. Drzwi pierwsza klasa, bardzo dobrze izolowane (ościeżnica i skrzydło), zapewniają ciszę....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18039 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 821

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >