ile kosztuje wynajęcie projektanta wnętrz?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

29 marca 2010, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety z moją wyobraźnią nie jest zbyt dobrze, więc zaczęłam brać pod uwagę usługi projektanta wnętrz. Tylko pojęcia nie wiem ile to może kosztować, nie chciałabym się zrujnować :/ Remont zamierzam przeprowadzić w wakacje, także do tego czasu może uda mi się trochę przyoszczędzić. I jeszcze jedno - czy takiemu projektantowi można zaufać? Czy jego wynajęcie ma sens? Jeżeli już mu zapłacę to nie chciałabym aby bezmyślnie skopiował wnętrze z jakiejś gazety :/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2010, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiesz, koszty wynajęcia są różne - zależą od miejscowości z której pochodzisz (w największych miastach jest drożej). W Łodzi niedawno cena wahała się w granicach 50 zł/m2. Przy czym projekty autorskie, a o takie ci chodzi, mogą być o wiele droższe. I tak najlepiej by było gdybyś na samym początku przedstawiła jakąś swoją ogólną wizję albo chociaż jakieś wytyczne, żeby projekt aranżacji jak najbardziej ci odpowiadał, no i oddawał twoją osobowość :) Powodzenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2010, 04:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysokość wynagrodzenia za taką usługę ściśle wiąże się z jej jakością, tak samo jak i przy wykonawstwie.
Wchodziłem już na projekty, gdzie nie dość, że żadne wymiary na rysunkach się nie zgadzały z realem, to jeszcze do projektanta nie można się było dodzwonić, by choć zapytać "co autor miał na myśli".

Zrobić projekt w autocadzie i go sprzedać to nie wszystko. Dobry projektant jest dostępny dla klienta i wykonawcy przez cały czas trwania robót, przyjedża na budowę gdy są wątpliwości, a w "droższych" przypadkach jeździ nawet z klientem po sklepach, by wybrać wyposażenie i inne drobiazgi.

50zł/m2? Nika, proszę Cię....chyba mowa o "projektantach" po kursie za kilkaset zł, z garnka z "fahofcami" robiącymi gładzie z malowaniem za 12..

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble Kuchenne opinie Warszawa Liczba postów: 30 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem nie powinieneś się ograniczać do Warszawy i okolic, jest wiele internetowych sklepów ogólnopolskich, które chętnie takie meble przywiozą czy nawet....
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 24 Grupa: Wykańczamy... Oprócz narzędzi przydadzą się kleje i masy uszczelniające a wtedy warto zapoznać się z ofertą tej marki https://diy.bostik.com/pl-PL/inspiracje/ jak-naprawic-pek...
  • Kuchnia Liczba postów: 34 Grupa: Wykańczamy... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://kuchenne.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami kuchennymi. Posiad...
  • Automatyka do bramy Liczba postów: 40 Grupa: Wykańczamy... jakie firmy polecicie jeszcze?
  • Okna do domu Liczba postów: 36 Grupa: Wykańczamy... Okna są kluczowym elementem każdego domu, wpływając zarówno na jego wygląd zewnętrzny, jak i funkcjonalność oraz komfort mieszkania. Wybór odpowiednich okien do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >