izolacja natryskowa

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

22 października 2014, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić firmę z Podkarpacia http://www.sempri.pl, znajomy korzystał z ich usług - jest bardzo zadowolony:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2014, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ale wełna mineralna ma niższy współczynnik przenikania ciepła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2014, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Skąd to niby wiesz? Zobacz tutaj: materialy.budowlane.edu.pl/Wsp%C3%B3%C5%82czynnik_przewodzen ia_ciep%C5%82a

Aerożel 0,004 - 0,04
Pianka poliuretanowa 0,02 - 0,021
Powietrze 0,025
Wełna mineralna 0,03 - 0,04
Perlit 0,031
Styropian (polistyren ekspandowany, EPS) 0,032 - 0,045
Korek 0,04 - 0,07
Drewno 0,04 - 0,17
Cegła 0,15 - 1,31

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2014, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Obarski napisał: Oczywiście, że tak. Obszar ich działania obejmuje nie
tylko Podlaskie, ale też Mazury oraz część Mazowsza.
Pewnie nawet na Lubelszczyźnie by się podjęli zadania.


Dobrze wiedzieć, bo poszukuję właśnie kogoś takiego, mam nadzieję że dojazd do Łomży nie będzie problemem. A swoją drogą miło obserwować jak ostatnio rozwinęło się budownictwo podlaskie

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2014, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

ale wełnę mineralna możemy sami ułożyć to nie jest takie trudne zresztą wełna mineralna jest tańsza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2015, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Solidnie do tematu izolacji podchodzą panowie z firmy Termil. Mi zakładali izolację metodą natryskową i chyba nie ma lepszej opcji na tę chwilę na rynku. Zdrowa, ekologiczna, super szczelna izolacja. Na portalu -www.piana-izolacja-warszawa.pl są wszystkie atuty tego rozwiązania omówione.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2015, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również czytałem o tej piance i muszę przyznać, że jestem już zdecydowany. Najlepszą ofertę jaką otrzymałem zaproponowała firma cels. Polecam rozmowę i pomiar z ich doradcami - bardzo profesjonalni i do tego gratis.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2015, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki jest może koszt?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2015, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszt takiej piany zależy od wielu czynników. Wielkości dachu, miejsca, specyfiki budynku. U mnie nie wyszło drogo. Po za tym na tym nie można oszczędzać. W domu musi być ciepło. Polecam Pana Jarka Wojtasia tel. 535 535 591 - świetny

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2015, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam innowacyjne docieplenie aerogelowe o grubości jedynie 1mm co likwiduje mostki termiczne i zimne punkty kondensacji wody likwidując grzyba i pleśń oraz docieplając .
tak działa ta masa na płycie grzewczej pokrytej 1 mm tego izolatora plus dwie kostki lodu

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 9 września 2015, 12:33
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenia domu - jaki styropian ? Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Zanim zabierzesz się za remont poddasza, poczytaj sobie o piance PUR zamiast znowu wymieniać na wełnę. Nie dość że łatwiej się ją aplikuje, nie jest łatwopalna....
  • Ocieplenie poddasza pianką Liczba postów: 113 Grupa: Robimy izol... Użytkownik NikolMleczko napisał: może ktoś z forumowiczów poleci dobry pistolet do pianki Mogę polecić od Komatz https://www.komatz.pl/kategoria-produktu /akce...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >