jak urządzić kawalerkę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 maja 2009, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

kupiłem niedawno kawalerkę, a teraz muszę ją urządzić tylko jak. jak mam zrobić, żeby w tak małym mieszkanku miał, kuchnie, sypialnie, i jakiś mały pokój dzienny? POMOCY doradźcie mi coś w tej kwestii

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2010, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

oj oj ja też zawsze mam problem z tym, jak coś urządzić. Bo chyba nie mam ku temu zdolności. I zawsze się boję, że moje wnętrze zamiast być piękne będzie kiczowate. Dlatego myślę, że w takich sytuacjach dobrze jest zatrudnić jakąś firmę, która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Słyszałam, że bardzo dobrą i niedrogą firmą jest n-design. Więc może oni podjęliby się aranżacji Twojej kawalerki ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2012, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam, że warto na pewno skorzystać z pomocy jakiegoć biura projektowego, które pomoże w tani sposób zagospodarować przestrzeń w tej kawalerce, poza tym można się wspoamagać jakimiś galeriami, warto zajrzeć na stronę n-design.pl oni mają wiele ciekawych rozwiązań pokazanych na stronie

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2012, 00:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez żadnych pseudo-reklam jak wyżej. Twoim nadrzędnym motywem powinna być FUNKCJONALOŚĆ. Mieszkanie, nawet najmniejsze ma z jednej strony dać Ci wygodę, z drugiej poczucie prywatności. Przemyśl całość pod tymi dwoma koncepcjami i gwarantuję Ci, że znajdziesz rozwiązanie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2012, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz mieć kawalerkę która zapewni że przestrzeń będzie wydawała się być większa, to polecam ci wskoczyć do działu ekspert aranżacji, tam widziałam takie porady nawet sama otrzymałam poradę od Pani ekspert :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2012, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda kawalerki nie mama ale mam pokój z aneksem. Świetnym rozwiązaniem które polecam są panele dekoracyjne z których można świetnie podzielić pokój na strefy. Wygląda to tak: Ja kupiłam do siebie takie fioletowe,a zamawiałam w sklepie www.yourhome24.pl, nie wiem czy gdzieś stacjonarnie można kupić, nie spotkałam.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2012, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ej te panele są genialne!!! gdzie Ty je wynalazłaś? Naprawdę świetnie wyglądają a jeśli można je dostać w innych kolorach to już w ogóle rewelacja

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2012, 03:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się zgadzam, że w kawalerce funkcjonalność to podstawa! Na tak niewielkiej przestrzeni zawrzeć wszystko i zrobić tak, by spełniało swoje zadanie - niełatwa sprawa. A nie zastanawiałaś się może nad poradzeniem się jakiegoś profesjonalisty? nie wiem w jakiej cenie stoją takie porady, znajoma ost kupowała mieszkanie na europejskim i mogła się poradzić o aranżację, ale to już było w pakiecie. nie wiem, jak jest w innych miejscach.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2012, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

na portalu.dobrzemieszkaj.pl projektanci radza za darmo ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2012, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jaki styl preferujesz. Jeżeli wolisz nowoczesne rozwiązania to na pewno taki pomysł wygląda ciekawie: http://www.n-design1.pl/#/pl/galeria/rezydencja_pan_tadeusz_ _ochota_warszawa?p=365 Wszystko wygląda ciekawie, no i przestrzennie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >