jak uszczelnić dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

24 września 2009, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
mój problem polega na tym iż dach w tzw przybudówce może nie całkowicie przecieka, aczkolwiek coś w tym rodzaju. Otóż w kuchni, i łazience w szczególności na suficie pojawiają się zacieki, powiększające się żółte plamy. Wszyscy w koło mówią, że to zapewne szlaka, która jest na dachu nasiąkła i tak będzie dopóki jej nie zrzucę i w sumie dachu nie położę na nowo. Dach jest zwykły płaski, pokryty zwyczajnie papą. Tak się zastanawiam, czy nie wystarczy położyć czy tam nasmarować tej papy. oczywiście musiałbym wziąć kogoś kto się na tym zna, żeby zrobił to porządnie. Ale czy to wystarczy? Czy te plamy znikną, a przynajmniej nie będą się dalej pojawiać na suficie? Jakieś trzy miesiące temu mieliśmy malowanie i nawet farba nie za bardzo chciała pokryć tych zacieków, a jak już pokryła kolejna warstwa to nawet nie miesiąc później znów zaczęły pojawiać się zacieki, wygląda to koszmarnie wręcz. Proszę pomóżcie mi, powiedzcie co mam zrobić. Niestety nie dysponuję teraz taką sumą, żeby położyć nowy dach. Więc co mam robić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2009, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

nie jestem fachowcem, ale z tego co piszesz to bardzo możliwe, że szlaka nasiąkła wodą i teraz wszystko Ci wychodzi. Myślę, że będziesz musiał ją zrzucić i zrobić na nowo dach z jakimiś zabezpieczeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2010, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam
srodek fillcoat (noxan.pl)
mozna go stosowac w kazdych warunkach pogodowych, podczas deszczu,
opadów śniegu, mrozu!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2022, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolacja i ocieplanie dachu pianka pur - co o tym sądzicie?
https://www.aid.edu.pl/ocieplenie-poddasza-pi anka/

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2022, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Pokrycia dachowe wykonane z łupka wytrzymują kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat. O popularności tego materiału może świadczyć fakt, że jest wykorzystywany nie tylko do tworzenia dachów, ale także do wykańczania elewacji. Wówczas potrzebny jest łupek elewacyjny, który jest produkowany w taki sposób, aby bez problemu dostosować estetykę elewacji do pozostałych elementów znajdujących się na posesji. Czy ktoś z Was kupował łupek od tego producenta - https://www.lupek.pl/pokrycia-dachowe/?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >