jaką kosiarkę kupić

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

19 marca 2012, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

o jak w miarę niedroga i dobrej jakości to może dobra by była kosiarka alko?? Ma mocny silnik, jest wytrzymała w miarę lekka, czyli ma wszystko, czego potrzeba, od kosiarki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2012, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

jak mowisz ze duza dzialka to koniecznie kosiarka spalinowa, ja pracuje na tym modelu NAC X510VHY. Zdecydowanie polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2012, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgrabna i niedroga kosiarka spalinowa

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2012, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dodatkowym plusem w kosiarce spalinowej jest oczywiście napęd,bardzo pomocny w przypadku dużych powierzchni do koszenia,nie męczymy się tak. AN naszych aukcjach jest szeroki wybór kosiarek,zapraszam.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2012, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy używa ktoś tu traktorka do koszenia swoich włości? my nabyliśmy takie cudeńko w alko, sprzęt do najtańszych nie należy, ale zdecydowanie jest wart swojej ceny, włascicielom pokaźnych działek mogę polecić :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2012, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy zakupił sobie traktorek na spółkę z synem. Mają dość pokaźne działki i do tej pory kosili zwykłą spalinówką. A teraz bez traktorka nie chcą słyszeć o koszeniu. Ten model to:http://megastore.pl/108416,Stiga-Traktor-z-koszem-Estate- Master.html
Może nie jest za duży ale i tak daje sobie świetnie radę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2012, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

tak bywa, że jak się postawi na jakiś dobry sprzęt, który będzie dla nas idealny to ciężko sobie wyobrazić, żeby go zmienić na coś innego. I nie tylko jeśli chodzi o traktorki, ale też inne rodzaje kosiarek, czy to jest spalinowa, czy jakaś inna. Traktorki owszem są ciekawym rozwiązaniem, ale niestety nie nadaje się na każdy teren. Nie sprawdzi się w przypadku terenów pochyłych. Ale jak ktoś stanie przed wyborem tego, jaką kosiarkę wybrać może zajrzeć na tą stronę http://www.sklepal-ko.pl/ tutaj jest bardzo duży wybór różnego rodzaju kosiarek, na każdy teren.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2013, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

mam mały ogród i kupiliśmy do koszenia kosiarkę w Casto za 250zł. Od trzech lat świetnie działa. Jedynym minusem jest mała pojemność kosza ponieważ często musimy wysypywać skoszoną trawe.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2013, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy kosiarkę spalinową Stiga i wszystko jest ok. Nie trzeba grabić skoszonej trawy, bo ma kosz, który wiadomo trzeba opróżniać, ale przynajmniej nie trzeba tej trawy później zbierać. Kosi dobrze, nie psuje się i jesteśmy z niej zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2013, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kosiarkę Stiga, to posiadam właśnie model Combi 48 SQ B z silnikiem serii 575 EX. To solidny sprzęt, mam go już drugi sezon i ani razy jeszcze nie zaszwankował.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >