jaka łazienka

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

18 sierpnia 2011, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm piesek też ujdzie ;P
Nie no zartujemy, ale jeżeli chodzi o jakiekolwiek restauracje to chodzi sie do tych sprawdzonych :)

Chinszczyzna opanowała cały swiat a to dlatego, ze tak wyrób i praca jest bardzo tania .... kum mi loda to zrobię Ci dzinsy :)

W sumie największymi importerami są Chiny i Turcja no ale tureckie wyroby są o niebo lepsze od chińskich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2011, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

To że Chiny opanowały produkcję w niemal każdej branży i że ilość i cena jest tu ważniejsza niż jakość, to fakt.Ale też nie przesadzajmy, że nie mamy w ogóle dostępu do produktów wysokiej jakości, zwłaszcza w branży łazienkowej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2012, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Taniej nie zawsze znaczy gorzej,wszystko zależy od tego czego poszukujemy oraz na co się nastawiamy. Zapraszam do nas na LazienkiABC.pl gdzie jest bardzo szeroki wybór wszystkich akcesoriów łazienkowych w atrakcyjnych cenach,a jakość na wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2012, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

TO ja może wrócę do tematu :P W Polskich warunkach zdecydowanie oddzielne pomieszczenie. Nawet jeśli ma to być salon kąpielowy sporych rozmiarów to osobno. Nie powiem że marzy mi się jakiś odważny klient który chciałby mieć połączony salon z łazienką lub choćby sypialnie z łazienką ale jak na razie nikt taki się nie zgłosił. Wiem że znajomi z branży tez nie mają takiego szczęścia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2013, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko byłoby o takie połączenie,chociaż jest to oczywiście jak najbardziej do zrealizowania. Poza tym tylko w zasadzie Ci którzy posiadają duży dom mogą pozwolić sobie właśnie na coś takiego. Z chęcią przyjrze się takiemu projektowi,jestem bardzo ciekawy jak wygląda:)


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2013, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie producenta ceramiki roca widziałem jakieś takie zdjęcie ale nie mogę go znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2013, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj i koniecznie wstaw na forum,chętnie zobaczę o jaki wzór dokładnie chodzi. Poza tym w kwestii łazienki z salonem,to także jestem zdania że w naszych warunkach należy te pomieszczenia po prostu rozdzielić.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2013, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, łazienki są teraz takie ślicznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyśleć także o szeregu przydatnych akcesoriów do każdej łazienki,a teraz na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór w atrakcyjnej cenie.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2013, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

może taka łazienka, jest dość nie typowa, a przez to fajna http://www.meblebeskidy.pl/realizacje-i-proje kty/8/lazienka-lakierowana-fronty-giete#.Um-zFhB1quo

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >