jaką wannę wybrać?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

10 października 2018, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem takiego samego zdania co przedmówca :) . Również zachęcam do zarabiania w internecie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2018, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz dużą łazienkę to moim zdaniem doskonałym wyborem będzie wanna narożna z funkcją hydromasażu, która zapewni wspaniały relaks i komfort :)


Drewlux.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2018, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od rozmiarów łazienki. Jeżeli mamy łazienkę całkiem sporą, warto może zafundować sobie większą wannę, aby czuć się wygodniej. No i oczywiście wybrać taką za najlepszą cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2019, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór wanien różnego typu ma polska firma Massi. Polecam sobie sprawdzić. Polska jakość, polska firma, wysoka estetyka. Mozna zajrzeć na stronę https://tanialazienka.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2019, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam wannę narożną i jestem bardzo zadowolona.... i nie zamieniła bym na żadną inną .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2019, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór wanny w największym stopniu zależy od rozmiarów łazienki oraz - co równie ważne - od jej wystroju i klimatu. Warto przeglądać i być na bieżąco z nowinami.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2019, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj tużo zależy od stylu w jakim mamy urządzoną łazienkę. Nie każda wanna pasuje do każdego typu / stylu łazienki. Druga sprawa to jej wymiary, jeżeli jest duża to znakomicie sprawdzi się tutaj wanna narożna.

Ten post był edytowany przez Tablice-BHP.pl dnia: 28 marca 2019, 18:19
Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2019, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Drewlux.pl]Jeżeli masz dużą łazienkę to moim zdaniem doskonałym
wyborem będzie wanna narożna z funkcją hydromasażu,
która zapewni wspaniały relaks i komfort :)





Drewlux.pl

Nigdy więcej wanny z hydromasażem. Więcej przy tym pracy by utrzumać cały ten system w czystości i sprawności, niż faktycznej częstotliwości użytkowania. Przy tak twardej wodzie jaką w większości mamy nieopłacalny pomysł. Nie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2019, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli decydujemy się już na wannę, to warto zadbać w takim wypadku o najdrobniejsze detale jak chociażby powierzchnia łazienki czy kolorystyka, Ciekawą opcją jest wanna z hydromasażem.

Ten post był edytowany przez Solar-tech.pl dnia: 3 kwietnia 2019, 19:51
Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2019, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wannę mamy już ogarniętą, ale teraz jest kwestia parawanów nawannowych przesuwnych, jakie macie u siebie w lazienkach? Jakbyscie mogli zerknąć tutaj https://wyposazenielazienek.pl/parawany-nawan nowe i pomogli mi cos wybraac? Te łazienkowe dylematy mnie kiedyś wykończą :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 523

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >