jakie meble kuchenne?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

22 stycznia 2016, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna, przytulna kompozycja, moim zdaniem wizualnie jest super. Ale kuchnia to jednak bardzo praktyczne pomieszczenie. Tam wszystko musi być pod ręką a do tego wygodnie. Polecam głębokie szuflady, bo mam płytkie i wiecznie się w nich nie mieszczę. Idealna sprawa, której nie mam i żałuje, to wysuwany regał z półkami. On stoi bokiem do mebli, żeby dostać się do jego zawartości, trzeba go wysunąć. Mieści mnóstwo produktów i jest bardzo praktyczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2016, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam sprawdzoną firmę z Makowa Podhalańskiego http://www.azuko.pl/. Mam od nich meble z litego drewna w sypialni, a teraz robię kuchnię. Meble już zamówiłam w Azuko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik GWARDIA napisał: Jak już pewnie zauważyliście troszkę na was liczę gdyż
urzadzam całe miszkanie od podstaw, a więc to zapytanie
też dotyczy umeblowania, nie chce wynajmować dekoratora bo
myślę że i samemu można ładnie urządzić mieszkanko, a
więc co sądzicie o meblach kuchennych które widnieją na
zdjęciu poniżej? Lubie takie małe przytulne kuchenki
:)


Generalnie fajny zestaw, jak najbardziej bym się nad nim zastanowił :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubie zimne kuchenki :) ja w swojej kuchni zrobiłam taki motyw http://szklarzokuniew.pl/szklo-do-kuchni/ z tej firmy

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o meble kuchenne to polecam firmę z Łodzi wm-meble.com.pl/]http://wm-meble.com.pl/bardzo solidnie wykonali indywidualne dla mnie zlecenie. Szybko i fachowo poradzili sobie z zaprojektowanymi meblami ;)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 31 maja 2016, 15:56
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2016, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja z kolei z czystym sumieniem polecam [www.meble-flaming.pl/kuchnie.htm]meble kuchenne Wrocław Dzięki tej stronie urządziłem sobie całą kuchnię w naprawdę przystępnej cenie w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi, wszystko na wymiar i w dobrej jakości.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 31 maja 2016, 15:56
Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Do kuchni warto z całą pewnością pomyśleć również o zestawie krzeseł oraz stołu,może jeden z tych przypadnie Wam do gustu
www.quadre.pl/zestawy,c85.html jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 31 maja 2016, 15:56
Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No własnie tak z tym jest duza kuchnia pozwala jednak na łatwe znalezienie i kupienie już gotowych mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają białe, matowe + do tego blat granitowy z ciemnego materiału: www.dario-stone.pl połączenie w sam raz.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 31 maja 2016, 15:57
Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2016, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli stawiamy na białe meble,nawet matowe,to warto dać kontrast kolorystyczny w postaci ciemniejszych barw czy to wspomnianego blatu,czy podłogi oraz płytek,wówczas całość będzie prezentować się bardzo efektownie,a wszystko czego potrzebujecie w kwestii aranżacji kuchni,znajdziecie na www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >