jakie meble kuchenne?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

6 lipca 2016, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Corneel Raatmink napisał: Ja mam sprawdzoną firmę z Makowa Podhalańskiego
http://www.azuko.pl/. Mam od nich meble z litego drewna w
sypialni, a teraz robię kuchnię. Meble już zamówiłam w
Azuko.



mam od nich stół z kompletem krzeseł, sprawują się super

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2016, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadowolona jestem z efektu końcowego jaki się udało uzyskać ludziom z firmy Kulenty. Najpierw zaprojektowali meble zgodnie moimi wytycznymi – bezpłatnie, a potem zajęli się produkcją, transportem i montażem. Meble są na gwarancji i robią wrażenie bardzo trwałych. Ogólnie firma dba o jakość, korzystają tylko ze sprawdzonych frontów laminowanych czy lakierowanych. Dużo o materiałach z jakich korzystają jest na ich stronie kulenty.pl. Warto się też wybrać do salonu w Majdanie pod Warszawą i sobie wystawkę obejrzeć na żywo, porozmawiać z obsługą itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2016, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawą ofertę mebli można znaleźć również w http://www.mebelio.pl/. Sprawdzaliście ich ofertę? Według mnie mają bardzo ciekawe i nowoczesne mebelki w ofercie, więc myślę, że warto sobie przejrzeć ich propozycje mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2016, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno takie na wymiar + blaty kuchenne warszawa taka kompozycja naprawdę będzie ok. Blat kuchenny to jednak jest podstawa w nowoczesnej kuchni

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie wykonał stolarz. Materiał był z BRW... jestem mega zadowolona :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2016, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Do każdej kuchni warto dopasować także odpowiednie krzesła, a w przypadku podwyższanych blatów również bardzo dobrze sprawdzą się hokery, których szeroki wybór w rozsądnej cenie znajdziecie na www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2016, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W Poznaniu dobrej jakości meble kuchenne znajdziecie w salonie BlackArt, zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne, wykonane z wysokiej jakości materiałów - zajrzyjcie na http://www.mebleblackart.pl/meble-kuchenne,57 . Wykonują tam bezpłatne, trójwymiarowe projekty kuchni, co jest moim zdaniem sporym atutem.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Krzesła to bardzo ważny element aranżacji każdej kuchni i warto poświęcić trochę czasu na ich dobór, a hokery w ostatnim czasie stały się dość modne a z drugiej strony faktycznie to bardzo dobre rozwiązanie. Moje kupiłam w Fashinmeble pl już ponad rok temu i jestem z nich zadowolona, jednak jakość to zawsze jakość i gwarancja długotrwałego użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogóle wybór wyposażenia kuchni to nie jest łatwa sprawa. My meble kuchenne wybieraliśmy przez kilka dni, na szczęście trafiliśmy na super wykonawców, firmę Qchnie.pl, i mogliśmy liczyć na fachowe wsparcie przy naszych wyborach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2016, 00:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kuchnie na wymiar wg indywidualnego projektu z krakowskiej firmy Mix-Meble https://mix-meble.pl Meble przede wszystkim dobre jakościowo u bardzo praktyczne, sporo mieszczą mimo niepozornego wyglądu świetne wygodne rozwiązania i łatwe w utrzymaniu w czystości. Materiały pierwsza klasa

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >