jakie lustro nad toaletkę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

17 października 2013, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,podstawowa kwestią bezie tutaj zadowolenie z danego artykułu a w tym przypadku z lustra. Także postawiłbym tutaj na dobre i zarazem stylowe podświetlanie,najlepiej taśmą LED.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2013, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

jakby autorka dodała zdjecie tej toaletki, byłaby dużo prostsza sprawa :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2014, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, ale ja tam jestem zwolennikiem lustra od razu w szafce, jakoś bardziej to funkcjonalne mi się wydaje, ale są różne gusta i gusty. Łazienki Szydłowscy mają fajne projekty, z tym, że cenowo wygląda to mocno, ale jakościowo za to na pewno warte większych pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2014, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zamówić takie lustro u szklarza, podając mu szczegółowe wymiary. Lepsze chyba są większe lustra, toaletki z małymi lustrami nie są zbyt funkcjonalne.


_______________________
http://chromebook.edu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2014, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Można i w ten sposób,cenowo nie powinno wynieść to drożej,a efekt uzyskamy bardzo fajny,wiec czemu nie.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2014, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

skoro już przy temacie luster jesteśmy, słuchajcie pomóżcie mi w jednej rzeczy. Chciałem zapytać czy stosowaliście może taśmy piankowe żeby je przykleić? To dobry sposób? Znalazłem ostatnio takie http://www.tasma.krakow.pl/of-tasmydwu.html i zastanawiam się czy warto je kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2014, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stosowałam taśmy samoprzylepne z dwóch stron, niby też były specjalne pod lustro, ale... lustro spadło po dwóch dniach wiszenia:) Lepiej chyba jakoś na trwałe je zamontować, a nie kombinować łatwiejszymi sposobami;)

_
http://365.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2014, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W toaletkach super sprawdzają się też lustra podświetlane, na przykład takie http://www.lustra-led.pl/pl/. Są naprawdę eleganckie, no i robione na wymiar, także wpasują się w każde wnętrze. A oświetlenie LED - jak wiadomo - jest energooszczędne, no i bardzo ładnie wygląda, zwłaszcza w postaci właśnie takiego efektownego podświetlenia lustra. Taśmy mogą być rozmieszczone po bokach albo u góry i na dole. Wzory są różne. Ciekawe jest też lustro 3D z ich strony - Soleda 3D Mirrage.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2014, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważnym czynnikiem jest odpowiednie podświetlenie lustra Oświetlenie do łazienki nad lustro powinno być dostosowane tak aby spełniało swoją role. Przed lustrem spędzamy dużo czasu przy makijażu, goleniu i innych codziennych czynnościach. Jeżeli lustro jest duże oświetlenie boczne może nie spełnić swojego zadania, wtedy można zastosować listwę oświetleniowa nad lustrem i może być zamontowana nad całą szerokość lustra.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się z Wami zgodzić,w tym przypadku warto zainwestować w podświetlane lustro np taśmą led,co w praktyce będzie też bardzo fajną ozdobą.

www.Pracownia2p.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >