kamień dekoracyjny na ścianie

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 grudnia 2016, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad remontem salonu a dokładnie nad położeniem kamienia dekoracyjnego na jednej ze ścian, gdzie akurat znajduje się kominek,myślę że to będzie nadawało fajny charakter. Kominek jest z białej cegły więc doradźcie proszę, który z kamieni wybrać https://viverto.pl/kamien_dekoracyjny,143,0.h tml

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2016, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli kominek jest z białej cegły, to moim zdaniem warto wybrać kontrastujący kolor kamienia na ścianę, tak aby w praktyce uniknąć monotonii. Jako ciekawą alternatywę możesz sprawdzić również fototapetę na www.DecorWnetrz.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2017, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też bym dał coś kontrastującego. Załóżmy, że przeważnie w 99% wkład kominkowy jest czarny, więc pasuje coś w stylu pastelowym, np. płytki ręcznie formowane Vandersanden – konkretnie Neo Magnolia.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2017, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

kontrast - to najlepszy sposób na urządzenie mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2017, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: RoKo napisał: Ja też bym dał coś kontrastującego. Załóżmy, że
przeważnie w 99% wkład kominkowy jest czarny, więc pasuje
coś w stylu pastelowym, np. płytki ręcznie formowane
Vandersanden – konkretnie Neo Magnolia.


Bardzo fajny pomysł z tymi płytkami Neo Magnolia. Ja akurat mam u siebie trochę gołe ściany w saloinie i rozglądam się za tym, żeby coś położyć. Te płytki elegancko wyglądją z tego co patrzę na grafikę. Na pewno to ciekawe rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2017, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień lub cegła dekoracyjna również znakomicie się sprawdzą nawet jeżeli chcesz obudować nimi kominek, wystarczy tylko wybrać odpowiedni wzór i kolorystykę, moim zdaniem to lepsza opcja niż same płytki.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam naturalny, płaski kamień, w różnych odcieniach brązu, który pasował będzie do ścian pomalowanych na kolor kawa z mlekiem. Na kamieniu dobrze kontrastował będzie nasz grzejnik Galapagos, który ma formę wertykalną.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2017, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

W praktyce bardzo fajnie się to prezentuje, więc czemu nie i z tego co wiem nie jest trudne w utrzymaniu czystości. Warto dobrać też designerskie meble do takiego kamienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie to wygląda muszę przyznać, zamierzam sam taki kamień kiedyś założyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2017, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam kamień dekoracyjny. Posiadam taki w salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >