karma dla kota?

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

10 października 2016, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaką karmę kupujecie najczęściej dla swoich kociaków?
Która im smakuje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2016, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno uogólniać, koty też mają swoje smaki.
Co dla jednego kota jest dobre, wcale nie znaczy, że będzie też odpowiednie dla innego kota.
Karmę trzeba dobrać indywidualnie dla konkretnego kociaka.
Uwzględnić też trzeba jego wiek.
A jak wybrać najbardziej odpowiednią karmę dla kota, to zerknij proszę do tego poradnika http://zoorele.pl/jaka-karma-dla-kota-ktora-w ybrac-na-co-zwracac-uwage/
Poza tym koty też mają swoje ulubione dania i nie każda karma może smakować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2016, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

my kupujemy whiskas

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja moim kotom kupuję karmę Royal i jestem z niej bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2017, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja karmię Orijen i koteczka jest bardzo zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2017, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Karma to jest bardzo indywidualna sprawa i każdy kot lubi inna ;d

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem, że nie jest najlepsza, ale moj kocur nic innego nie chce jeść, więc dostaje whiskas.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2017, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim trzeba kupować karmę bezzbożową. Z suchych najlepszy jest Taste of the Wild.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2017, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy to ma jakieś większe znaczenie? Ja biorę taką jaka jest na półkach sklepowych. Moje koty jedzą praktycznie wszystko :D

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór karm dla kota jest tutaj: http://www.e-pazur.com/k3,koty-karma-sucha-dl a-kota.html
Można znaleźć karmy dla kotów młodych i seniorów a także dla kotów sterylizowanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 182 Grupa: Nasze zwier... Jako miłośnik psów uważam, że szkolenie psa poznań powinno być priorytetem dla wszystkich właścicieli psów. Nie tylko pomaga w zapobieganiu problemom behawioral...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 111 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 92 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • Jamniczek Liczba postów: 21 Grupa: Nasze zwier... Jamniczki są słodkie, ale chyba z tego, co wiem, to są narażone na różne choroby. I przez całe życie robią planka :P
  • Akwarium w domu Liczba postów: 24 Grupa: Nasze zwier... Muszę przyznać, że akwarystka to super hobby :D Ja również niedawno zaczęłam swoją przygodę z akwariami. Jeśli zależy Wam na znalezieniu jednego sprawdzonego sk...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >