karnisze

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

22 maja 2009, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie, mam pytanie.Jaki typ karniszy wybrać do mieszkania w bloku? Zakładane bocznie czy może przykręcane do sufitu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2009, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj. Jeżeli mieszkanie jest bardzo wysokie to nie warto raczej kupować karniszy przykręcanych do sufitu.Lepsze są wtedy tradycyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2009, 03:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest kwestią wielkości okna w stosunku do ścian bocznych. Pracujemy teraz na projekcie, gdzie okna, to dosłownie cała ściana. Nie ma wiec możliwości montażu karniszy tradycyjnych, gdyż zachowanie bocznych odległości na główki jest niemożliwe -> w efekcie wyglądałoby to conajmniej głupio.

Osobiście uważam, że bez względu na wysokość, montaż w sposób tradycyjny /do ścian/ jest najlepszym i najładniejszym rozwiązaniem, choć zależy też to od spotykanych często zabudowanych pionów C.O. lub konstrukcji ścian bocznych w stosunku do samego okna. Czasem lepsza jest szyna.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2011, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

odpowiedz wydaje mi się jest bardzo prosta, wszystko zależy od gustu i od fizycznych możliwości układu przestrzennego mieszkania. Tak jak wyżej rozmówca zauważył jeslki nie okna są do samego sufitu nie ma możliwości zaczepienia w sposób klasyczny. Jeśli taka możliowść jest to wtedy decyzja jest uzależniona tylko i wyłącznie preferencji własnych. Osobiście uważam, że zawieszanie sufitowe jest mniej konwencjonalne, także jeśli chce się unowocześnić wystrój, to jest ono wskazane.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2011, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od pomieszczenia, od okien i od gustu. Trochę za mało informacji żeby można było Ci pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2011, 15:43

Zgadzam sie: good -1 bad

Zależy, jak u Ciebie to wygląda. Jeśli masz okno pod sufit, to trudno będzie Ci tam jeszcze zmieścić karnisz. Jeśli nie, to kwestia gustu. Podobno w takim podwieszanym do sufitu lepiej prezentują się firanki. Trudno mi jednak powiedzieć, czy to prawda, bo sama mam takie boczne. Kupiłam na www.karnisz.net. Może spróbuj tam - zagadaj, pewnie powinni Ci podpowiedzieć coś więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że przykręcane do sufitu będą lepsze. Do tego jeszcze jakieś ładne firanki i pokój będzie wyglądał olśniewająco.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2013, 00:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja uważam, że lepsze będą te przykręcane do ściany. To już twój wybór. Sprawdź ofertę karniszy nierdzewnych w sklepie http://karnisze.com/category.php?id_category= 5. Bardzo atrakcyjna oferta karniszy. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

przykręcane do ściany optycznie optycznie zmiejszają wysokość :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >