kolektory vs fotowoltaika

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11  ▸

18 sierpnia 2022, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Olexeiba Exibiyh awl.jvpb.budnet.pl.axa.uf http://slkjfdf.net/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2022, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, ze jest nadal opłacalna. Nawet po zmianach przepisów. Bo to nadal jest jakaś korzyść dla naszego portfela. Może inaczej liczona, może nie tak wysoka, jak kiedyś ale zawsze. I tak potrzebujemy prąd i tak. Od tego odwrotu nie ma. Wiec jak możemy go sobie jakoś równoważyć i w pewnym zakresie produkować, to czemu nie. Co do zaufania i doświadczenia, to ja bym tez polecił https://hymon.pl/#. Na pewno jedna z większych na rynku. Z dużym bagażem doświadczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2022, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że po podwyżkach prądu i gazu zainteresowanie fotowoltaiką będzie jeszcze większe .
Polecam zapoznać się z artykułem https://www.awangarda.biz.pl/fotowoltaika/

Ten post był edytowany przez kasiakowa06 dnia: 8 września 2022, 10:31
Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2022, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotowoltaika chyba się już nie bardzo opłaca?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2022, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=jacquelyn.fisher]Fotowoltaika chyba się już nie bardzo opłaca?

Ale czemu? Zawsze to jakiś sposób na obniżenie rachunków. To inwestycja. Moim zdaniem nawet jak przepisy się zmieniły i dotacje są jakieś dziwne teraz, to i tak warto. Korzystać się będzie przez wiele lat, a jak widać prąd tylko rośnie. A im droższy, tym ta korzyść większa. Oczywiście jak dobrze zrobiony projekt, dobrze wykonana instalacja. Bo różnie to na rynku wychodzi jeszcze. Szczególnie przy małych firmach. Moim zdaniem lepiej brać z tych większych, co nie znikną nagle. Hymon to taki największy gracz na rynku, nawet w jakis latach oddawał najwięcej instalacji w kraju. Nie wiem jak to wygląda za rok 2021.

Ten post był edytowany przez scesny dnia: 6 października 2022, 14:10
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2022, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Też o fotowoltaicę myślę i polecam takie rozwiązanie ale firmy i której piszesz nie kojarzę. U mnie w okolicy firma Polenergia Fotowoltaika jest rekomendowana. Polecam Ci bliżej zapoznać się z ich aktualną ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2022, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

fotowoltaika? co za bezsens. ta technologia nie jest warta nawet 100 dolarów. ma dużo minusów, spłonął dom mojej sąsiadki.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2023, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marcin77 napisał: fotowoltaika? co za bezsens. ta technologia nie jest warta
nawet 100 dolarów. ma dużo minusów, spłonął dom mojej
sąsiadki.


Jak się źle podłączy i nie stosuje żadnych norm bezpieczeństwa to może się tak skończyć. Ja mam fotowoltaikę i chwalę. Rachunki niskie i o to chodzi.
Nie ma wyjścia już od fotowoltaiki, kto nie zainwestuje ten straci.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2023, 01:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja instalacja fotowoltaiczna na dachu praktycznie nie wymaga żadnego serwisu. Wszystkie formalności związane z finansowaniem i montażem załatwiłem za pośrednictwem firmy Elektrośloneczni https://www.voltes.pl/, która miała imponujące realizacje w mojej okolicy. Zainspirowany ich osiągnięciami, postanowiłem również skorzystać z tej technologii. Wielu ludzi, którzy są świadomi aspektów ekonomicznych, decyduje się na wykorzystanie OZE, ponieważ nie widzą innej alternatywy ze względu na zaniedbania polityczne w sektorze energetycznym.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2023, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolektory słoneczne założysz przez https://www.helios-myslenice.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne i dołączysz od razu do programu Czyste Powietrze. Na ich stronie znajdziesz poradnik, w jaki sposób dopasować instalację fotowoltaiczną i inne technologie, w tym pompy ciepła, kotłownie gazowe. Sporo wskazówek odnosi się też do instalacji wodno – kanalizacyjnych, generalnie sanitarnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert kol... Są firmy które działają lokalnie na tym terenie, jak najbardziej pomogą w dotacjach, w pozyskaniu kredytów, doradzą też jaką moc instalacja powinna posiadać, do...
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Urządzanie mieszkania Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert kol... Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tut...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >