kolor rolet

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

21 stycznia 2008, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Co muszę wziąć pod uwagę gdy chcę zamontować takie rolety? Czy Faac ma tylko rolety? Bo wolałabym jakieś ładne markizy raczej...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2008, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A po co Ci markizy??? Sklep to tak ale w domu jak juz to rolety
Tutaj forumowicze polecaja Ci faac ale mozesz przeciez poszukac czegos innego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2008, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wziąłbym FAAC bo robi dobre mechanizmy napedzajace, a tym samym ma sie wieksza pewnosc ze nic sie nie popsuje

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2008, 23:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie wydaje mi się , że najlepiej kolor rolet dobrać do wystroju wnętrza, pokoju. U mnie doskonale sprawdzają się rolety montowane na skrzydle okiennym, w prowadnicach. Dzięki temu materiał nie buja w powietrzu przy uchylaniu okna. Ale te stosunkowo są drogie. Słyszałem, że są też takie bez prowadnic, z mocowaniem za pomocą żyłki na dole, co spełnia tę samą funkcję, za mniejsze pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2008, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

bo to zalezy jakie rolety chce sie miec czy zewnetrzne czy wewnetrzne, jesli wew to zgodze sie kolor dobiera sie do wnetrza ale tez przychyle sie do opinii ze lepiej brac jasne niz ciemne
jesli montujemy zew rolety to tez szukajmy sprawdzonych rozwiazan, dzieki Panom dowiedzialam sie ze np Faac robi napedy tez do takowych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2008, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie bardziej podobaja się rolety na okno i w jasnych barwach. Ciemne plowieją pod wpływem światła

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2010, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w mieszkaniu mam i roletki i żaluzje drewniane, lubię urozmaicenie więc zamówiłam i jedno i drugie.
Polecam wszystkim firmę LENEX, zamówienia robią szybko i solidnie,zainteresowanym polecam link:
http://www.zaluzje-roletki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 01:54

Zgadzam sie: good 0 bad

ja proponuje może nastepnym razem kolor pokoju pomaranczowo fioletowy w dowolnej konfiguracji i roleta jasny fiolet. albo czerwony z fioletowym i roleta pomarnczowa. czadowo wygląda i coraz czesciej sie takie wykonuje. meble i wypoczynek w jasnej tonacji

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi ostatnio bardzo przypadły do gustu rolety rzymskie. Widziałem takie u znajomego i bardzo mi się spodobały. Zastanawiam się nad założeniem takich u siebie, zamiast żaluzji.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio widziałem świetne rolety wewnętrzne z bambusa. Dają niezwykle ciekawy efekt wizualny a ponadto dobrze pochłaniają światło. Ostatnio też bardzo modne są rolety rzymskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 346

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >