kostka i specyfikacje

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 marca 2014, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A co do samej konserwacji, sprawdź najlepiej prepearaty u producentów kostki np. pozbruk :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2014, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ważne jest zabezpieczenie nietkóych materiałów, to wydłuża ich żywotność i trwałość :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2014, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, w pozbruku mi dobrze dobrali do mojej kostki. Zgadza sie konserwacja to wazna sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

a co dokładnie dobrali Ci do kostki pozbruka?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Spotkałam się ostatnio z fajnymi murkami też z pozbruku, myślałam że zajmują się tylko kostką a tu niespodzianka :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2014, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie wiem czy słyszeliście o tym jak pozbruk przy samej produkcji zabezpiecza swoje kostki przed tym zeby nic w nie nie wsiakało, jak cos poleci na kostke np olej to tak kropelkuje na powierzchni, ostatnio własnie gdzies trafiłem na artykuł o tym:)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2014, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się wydawało, że sama firma jak przychodzi układać konkretny rodzaj bruku, to doradza względem konserwacji. Przynajmniej ja tak miałem z Ditrichem (http://www.kostka-ditrich.pl). Wydaje mi się prawidłowa konserwacja jest warunkiem zachowania gwarancji, więc taka informacja powinna zostac podana.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik patyk3102 napisał: a nie wiem czy słyszeliście o tym jak pozbruk przy samej
produkcji zabezpiecza swoje kostki przed tym zeby nic w nie
nie wsiakało, jak cos poleci na kostke np olej to tak
kropelkuje na powierzchni, ostatnio własnie gdzies
trafiłem na artykuł o tym:)


tak i to się nazywa nanotechnologia i jest bardzo dobrym rozwiązaniem przy późniejszej konserwacji

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No mają troche tych technologi... h plus i TiO2...

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

a pomyslec ze kiedys to były tylko betonowe kostki, a teraz posiadają takie technologie że szok, poagaja uzytkownikowi w utrzymaniu czystosci :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też