kostka i wzór

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 września 2011, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy takie wzory nawierzchni mogą się sprawdzić na posesji? Bo to jest w ogrodzie a ja bym chciała na posesji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2011, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzą się, jeśli będą robione z głową. Najlepiej wszystko dobrze zaplanować. Gratisową usługę projektową oferują teraz nie tylko więksi producenci kostki, ale również duże hurtownie i dobrzy wykonawcy – brukarze. Współpraca z projektantami, architektami opłaca się wszystkim. Projekt jest indywidualny. Architekt najpierw porozmawia z klientem, co lubi – a czego nie. Popatrzy na architekturę domu i jego otoczenia. I zgra wszystko razem. A potem brukarz tylko trzyma się planu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2014, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo słuszna uwaga że architekt do zaprojekotwania nawierzchni na posesji jest potrzebny, ponieważ wtedy wszystko będzie ładnie zgrane i skomponowane, ja korzystałem z architekta polecanego przez pozbruk bo to z ich prodkutów układałem wszystko na posesji i jestem mega zadowolony, a swoja droga to nie tylko architekt ale i produkt ważny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2014, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

oo to widze że pozbruk ma swoich architektów, to bardzo fajnie, przydałby mi sie taki, a płaci się za niego?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2014, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No pewnie że się płaci :P ale tylko wtedy kiedy nie kupisz materiałów u producenta ;) coraz więcej firm oferuje taką usługę... wiem że w pozbruku projektują i są nieźli ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2014, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

widziałem kilka projektów i są spoko, maja dobry materiałto i jest z czego projektować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2014, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam, znajomemu z na prawdę słabo zagospodarowanego podwórka zrobili cos wspaniałego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2014, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No fakt że mają takie materiały że mogą coś fajnego zaprojektować, ale dobry producent to i dobre usługi, zapewne architekta byle jakiego też nie zatrudniają bo nie mogę sobie psuć opinii :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

można zobaczyć wizualizację gdzieś na stronie albo jakimś portalu pozbruka?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie masz zdjęcia realizacji czyli w sumie wizualizacje a jest też katalog internetowy w którym są przykłady układania kostki w różnych sekwencjach... musisz popatrzeć na ich stronie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >