łóżko dziecięce

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 sierpnia 2017, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Dziewczyny poradźcie mi gdzie kupić najlepiej mebelki dla dziecka ? W jakich sklepach Wy kupujecie ? Szukam łóżeczka dla dziecka . Wypatrzyłam sobie takie łóżeczko Klupuś i bardzo mi się podoba, co o nim sądzicie? Jest w dobrej cenie i zastanawiam się nad zakupem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2017, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie tutaj również warto poszukać w sklepach internetowych, ale skup się na tym aby materac do łóżeczka dla dziecka był jak najbardziej odpowiedni i wygodny, bo to ma kluczowe znaczenie.

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2017, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A zagladalas do salonu Agata? Oni maja bardzo fajna oferte i szeroki wybor. My kupowalismy u nich lozka dla syna i corki i sa naprawde porzadne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2017, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Najtańsze nie zawsze oznaczają najlepsze. No i nie musisz wszystkiego kupować w jednym miejscu. Ja dla mojej córki, która ma przyjść na świat w grudniu, kupowałam praktycznie wszystko w innym sklepie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2017, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Też staram się w ten sposób myśleć. Przeważnie cena = jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2017, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Cena to pewien wyznacznik jakości i co do tego mogę się zgodzić, natomiast z drugiej strony polecam też szukać ciekawych promocji i rabatów w sklepach online, gdzie można kupić łózko oraz meble dobrej firmy w niższej, promocyjnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2018, 00:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Łóżko dziecięce na pewno musi być bardzo dobrej jakości. Lanomeble ma w ofercie klasyczne, ale też nowoczesne łóżka dla dzieci. Warto sprawdzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2018, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam meble z firmy https://www.fiorentino.pl/. Świetna jakość i wybór taki, że głowa mała. Jestem bardzo zadowolona, a moja córeczka ma pokój jak z bajki.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2019, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupując łóżko dziecięce warto też zastanowić się nad odpowiednią pościelą, która spodoba się dziecku. Osobiście polecam wam zajrzeć na stronę https://www.takaposciel.pl/ Jest to sklep internetowy, który posiada szeroki wybór pościeli.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2020, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

My łóżeczko kupiliśmy drewniane z Zakładu Stolarski Andrzej Cieczko z Grzybna https://www.cieczko.com.pl/. Łóżeczko jest w pełni naturalne, ekologiczne i wykonane z ogromną dokładnością. Jest bardzo stabilne, a mała uwielbia w nim spać, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >