malowanie ścian

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

7 września 2011, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooo jakaś ciekawa metoda jest nie powiem super super

Vin. nowym nieoficjalnym ekspertem bydnet'u :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2011, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

niezmiernie mi miło;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2011, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

hmmm ale skoro i tak sie maluje to czy naprawde jest sens zostawiania tapety? Ja jednak stawialbym na zdarcie i zrobioenie okładziny z fajna faktura. No chyba, ze chce się tak tylko zrobić cokolwiek na szybko.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2012, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Co będzie potrzebne do namalowania czegoś takiego.?

http://images01.olx.pl/ui/2/90/24/23578624_1.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2012, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

tapety się maluje bardzo dobrze, z tym, że jak się je raz pomaluje, to juz kolejny raz można je jedynie zedrzeć, ewentualnie będą się nadawaly do dwukrotnego pomalowania. więcej razy na pewno nie, bo będą się zdzierać. ja już mialem w pokoju 2 razy alowane tapety i pora na wymianę.



Tarot

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2012, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No w sumie tak bo to chyba wychodzi na to samo co by na jedną farbę po jakichś odstępach czasowych nakładać następne farby... no to faktycznie nie estetyczne i grozi klapą :D, master twój obraz nie chce się wyświetlić

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2012, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba usunąć spacje tylko w słowie artystyczne.

+ Przepraszam, za spam.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2012, 00:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Co to znaczy "zawsze można pociągnąć jakimś gruntem? Zawsze to można polecieć na księżyc jak sie komuś ziemia nie podoba. I po co? Gruntem do tapetowania jest klej do tapet odpowiednio rozrzedzony. Ściana pije go jak alkoholik na głodzie. Wystarczy przeczyścić wcześniej z pyłu jeśli to konieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2014, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Agregaty jak najbardziej, ja jeszcze zwrócę uwagę na to, że przydadzą się przecież różnego rodzaju taśmy, co by równo wszystko wyszło. Ja korzystałem z tych i jestem zadowolony http://www.tasma.krakow.pl/?s=of-tasmyjedno, a co do tapety etc, to ja bym polecał fakturę - przyjemne połączenie nowoczesnego rozwiązania z efektem powiększenia wnętrza

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2014, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Też przy malowaniu ścian w mieszkaniu warto poszukać dobrej ekipy. W stolicy zajmują się tym BraciaDybus.pl. Warto przygotować wcześniej mieszkanie i meble do takiego malowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >