mur w linii granicy działki

« Powrót do grupy: Zanim będziesz mieć własną działkę

13 sierpnia 2009, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Sąsiad wybudował w linii całej długości granicy działki - 13m najpierw mur oporowy, następnie z muru oporowego powstał garaż na całej długości działki wysokosć muru to przy drodze 3,20m a na długości naszej działki to 2,40m. odległośc muru - garażu od budynku mieszkalnego - parterowego to 5m. obecnie sąsiad chce na tymże garażu postawić 1,5m ściankę kolankową. Jak mogę temu zaradzić????!!!! ściana jest od strony poługniowej i na wprost tarasu z mojego domu!. Spowoduje to zacienienie mojej posesji, i 4-metrowy mur na wprost okien wychodzących na południe!!! Podadźcie - bo nie wiem jak się przed nim obronić!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2009, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=załamany sąsiad...]Podadźcie - bo nie wiem jak się przed nim obronić!!Przedstawić sprawę w PINB. Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2010, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Achim napisał: [quote=załamany sąsiad...]Podadźcie - bo nie wiem jak się przed nim obronić!!Przedstawić sprawę w PINB. Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego

myślę że nadzór doradzi co w takiej sytuacji zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >