napęd BENINCA BOB

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 października 2007, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

kupiłem napęd BENINCA BOB myślałem że sam to podłącze ale coś mi nie wychodzi i centralka mi zgasła bo żle podłączyłem przewody .

może mi ktoś wytłumaczyć jakie przewody gdzie podłączyć

centrala to brian

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2007, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

jak ci zgasła co zrobiłeś zwarcie ?.

to zaawansowane centrale z wyświetlaczem i trzeba mieć troche doświadczenia aby prawidłowo to podłączyć i uruchomić.

sprawdz wszystkie bezpieczniki na płycie głównej.
Weź instrukcje i sprwdź wszystkie połączenia.

i proponuje ci zadzwonić do instalatora za podłączenie centrali dużo cię nie wykasują-tylko musisz znaleźć takiego który lubi grzebać po kimś w elektronice bo ja nie cierpie jeździć na naprawy po amatorach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2007, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz mistrzu to chyba po ptokach

dzwoń po serwis bo do końca spalisz centrale i błędzie płacz

www.beninca.pl tam znajdziesz adresy firm montażowych

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2007, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem tego samego zdania .

pomocny dla ciebie może być link do listy monterów BENINCA z polski
http://www.beninca.it/distribuzione/index.php

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2007, 20:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram przedmówców. jeśli nie poleciały bezpieczniki to spaliłeś płytkę :/

Cóż trzeba ustalić to dokładnie. Jeśli nie robiłeś w elektronice to nie ma co zabierać się do tego bo możesz tylko narobić szkód.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2007, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

a mialem wziac bennice wlasnie, ale ostatecznie zdecydowalem sie na faac, przynajmneij zadnych problemow z podlaczeniem,

ja nie rozumiem- jak ktos sie nie zna to po co to sam robi? ...

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2007, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wziołem benince i jestem zadowolony na maxa bardzo dobra firma .Polecam www.beninca.pl - dla zainteresowanych

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2007, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

witam

nie będe szperał w elektronice bo od tego jest monter jestem w fazie wyboru sprzętu po rade pójde do montera tak bądzie chyba pewniej,no i widać z kim rozmawiasz. 8) .Małe rozeznanie mam zaczepiłem oko na firmie nice,beninca i came ale jeszcze nie wiem co kupię.Jeden facet kiedyś mi mądrze powiedział."panie nieważne co zamontują tylko ważne aby było wszystko firmowe i fachowiec od montażu znał się na rzeczy"

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2007, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiscie wazne zeby byla firmówka i dobrze zamontowana, no i żeby serwis był ok.

Ja założyłem automat Faac i jak narazie - na szzczescie:)- serwis nie jest mi potrzebny. A minelo juz 2lata:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2007, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się w 100 procentach ja tez mam firmówke od firmy beninca i działa bezawaryjnie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dezynfekcja pomieszczeń biurowych Liczba postów: 26 Grupa: Inteligentn... Przede wszystkim należy dbać o porządek. To moim zdaniem podstawowa kwestia w każdym wypadku - czy to powierzchnia biurowa, handlowa, czy dom prywatny. Oczywiśc...
  • Kamera obrotowa JBP Hd camera Liczba postów: 29 Grupa: Inteligentn... Odnośnie wyboru dobrego zestawu kamer obrotowych do zabezpieczenia domu to możesz pomyśleć nad 2 obrotowymi kamerami Orllo Z12 https://orllo.pl/zestaw-kamery-wi...
  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >