nowoczesne łóżko

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

29 grudnia 2017, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podoba mi się nowoczesny styl mebli, jednak bardziej cenie sobie trwałość produktu. Postanowiłam połączyć obie te cechy i poszukać odpowiedniego łóżka dla siebie. Znalazłam taki oto model, pochodzący od polskiego producenta mebli > https://www.urokdrewna.pl/lozka/lozka-bukowe- pablo-proste Prosta, elegancka forma łóżek z linii Pablo to połączenie tradycyjnych materiałów, doskonałego rzemiosła oraz nowoczesnego projektowania. Harmonijne proporcje oraz ograniczenie elementów ozdobnych nadaje im klasycznego, ujmującego wyrazu. Oferta jest bardzo obiecująca, ale chciałabym wiedzieć czy ktoś ma takie łóżko ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2018, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o oryginalnych meblach oraz dodatkach, to warto zwrócić uwagę także na Domartstyl.eu gdzie służymy pomocą. Samo łóżko powinno być przede wszystkim wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2018, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja kocham wnętrza nowoczesne gdzie znajdują się klasyczne meble, podnoszą bardzo standard wnętrza

jednorożec rysunek

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również gustuję w nowoczesnych wnętrzach, przy czym samo łóżko do sypialni powinno być wysokiej jakości wykonania, eleganckie oraz wygodne. Polecam naszą kolekcję łóżek tapicerowanych www.SalonSnu.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam najbardziej lubię łóżka drewniane, są wygodne, a do tego solidne i dobrze się na nich śpi. Sprawdź sobie chociażby tutaj: http://arbora.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2018, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W najbliższym czasie będę urządzał sypialnie. Mam juz kupionych część mebli w postaci szafy, komody i muszę dokupić jeszcze łóżko i materac. O ile z materacem nie powinnam mieć problemów o tyle z łóżkiem już tak, bo nie wiem na jakie postawić. Sypialnie będzie urządzona w stylu skandynawsko rustykalnym i wstępnie rozważam kupno łóżka z tej oferty http://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewniane_Loz ka-bukowe-196.html . Zerknęlibyście i napisalibyście mi czy Waszym zdaniem będzie odpowiednie do pomieszczenia urządzonego w tym stylu?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2018, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne łóżko to dla mnie łóżko tapicerowane w fajnej i ciekawej kolorystyce, oczywiście musi być także wygodne dla nas i pasować do charakterystyki wnętrza.

MebleTapicerowane.Sklep.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie fajną opcją są łóżka z drewna, np coś takiego jak w Strzyżowskim sklepie Arbora: www.arbora.com.pl, zamawiałam i jestem mega zadowolona z wyboru ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2018, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Łóżko przede wszystkim musi być wygodne i solidne. Potem liczy się jego wygląd. Takie łóżka oferuje firma https://www.meble-kd.pl/67-lozka Mają szeroką ofertę, więc każdy powinien znaleźć łóżko pasujące do jego gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne łóżko, to takie, które łączy estetykę z praktycznością. Powinno pasować wizualnie do reszty wystroju sypialni, ale przede wszystkim osoba, która w nim śpi ma czuć się wygodnie i komfortowo, by należycie się wysypiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >