nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

2 lutego 2012, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

no własnie, o gustach się nie dyskutuje....mi się pufy z prl kojarzą, bo mieliśmy kiedyś takie w domu...teraz ani jednej;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2012, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

No pufy to powiem wam że dobra rzecz była heheh jak nie było za dużo miejsca do siedzenia to zawsze sie na nich kogoś upchało :D teraz służą mi w piwnicy jak coś majsterkuje ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2012, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcesz elegancj, sprawdz meble marki Kler. Na prawde polecam. mozna wszystko róznie zaaranzować, a jakość i wygląd - moim znadniem, nie pozostawiają nic do życzenia;)

http://www.portalbydgoski.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2012, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli że można sobie samemu zaprojektować meble a oni bez żadnego sprzeciwu wykonają? Ciekawie bo chciałam dla synka meble zaprojektować to znaczy tak sobie na razie myślałam o tym ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A swoją drogą ta pufa wygląda na nie wygodną, twardą i zimną... zupełnie nie mój styl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2012, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

każdy rodzaj mebli można zrobić na zamówinie tak jak chcemy żeby wyglądały. Jedyny problem to taki ile kosztować nas będzie taka przyjemność :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2012, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

a jesli bedzie za drogo to juz nieprzyjemnosc ;p

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2012, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

a nawet uciążliwość :D

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2012, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli czasem lepiej brać, to co jest;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2012, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Heheh dokładnie, albo pozwalać sobie jak przyjemna sumka pieniędzy na koncie hehe inaczej wystarczy mi mebel z BRW albo innego salonu :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 18 Grupa: Porady i op... Przeprowadzka do innego kraju, takiego jak Słowacja, może być emocjonującym, ale również wymagającym przedsięwzięciem. Aby ułatwić sobie ten proces i zapewnić p...
  • Zakupy przez internet Liczba postów: 523 Grupa: Porady i op... Jeśli szukacie sklepu który posiada bardzo szeroki asortyment produktów do domu od narzędzi przez meble, urządzenia i wiele więcej to zajrzyjcie do https://www...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 402 Grupa: Porady i op... Uważam, że meble biurowe na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących spersonalizowanych rozwiązań do swojego biura. Masz tam możliwość dostosowani...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Każdy kto prowadzi własną firmę budowlaną powinien też mieć i własne maszyny. Szczególnie jeśli są to maszyny, które często są w takim przypadku używane. Ja pol...
  • sklep muzyczny małopolska Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... A w Wawie?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >