okna pcv

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸

11 marca 2022, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A my w końcu wybraliśmy okna drewniane. Te z oferty https://www.alando.pl/okna-drewniane okazały się wyborem faktycznie atrakcyjnym, przez co i Wam polecam sprawdzić, czym faktycznie dysponują. Idealnie wpasowały się do naszego nowego domu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2022, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o oknach aluminiowych? Pozwalają na tworzenie dużych przeszkleń, które wpuszczają do wnętrza maksymalną dawkę światła, a ich wąskie ramy dodatkowo potęgują wrażenie panoramiczności. Szczególnie godne polecenia są systemy aluminiowe Schuco dostępne m.in. w ofercie firmy CB Aluminium System z Krakowa. Tu można zobaczyć, jaki efekt pozwalają uzyskać: https://www.cbaluminium.com.pl/pl/#gallery

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2022, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna aluminiowe to okna dla osób które cenią jakość i którym zależy na wyjątkowym wyglądzie i właściwościach okien. Jeśli myślicie nad takimi oknami to koniecznie sprawdźcie sobie ofertę firmy Jezierski - https://jezierski.com.pl/. Ich okna aluminiowe charakteryzują się wysoką stabilnością, energooszczędnością,dużą swobodą kształtowania wyglądu, wąskimi ramami, minimalnymi nakładami na konserwację.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2022, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo szeroką ofertę wysokiej jakości okien z PVC, a także z aluminium, można znaleźć w firmie Mitbau z Wrocławia. Niedawno właśnie zamawiałem u nich okna w nietypowych wymiarach i kolorach. Wybrałem systemy okienne Schuco, które praktycznie nie stawiają ograniczeń, jeśli chodzi o parametry czy kolorystykę. Firma ma ogólnie duże możliwości produkcyjne, a jej pracownicy potrafią świetnie doradzić w przypadku indywidualnych projektów. Gdyby ktoś z Was budował dom w województwie dolnośląskim, to zdecydowanie warto ich odwiedzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2022, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie poszukiwań przede wszystkim wysokiej klasy stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu i rozglądacie się za propozycjami z najlepszymi ofertami jeśli chodzi o stolarkę okienną to mogę polecić Wam kontakt z firmą Domega z Poznania z którymi współpracowało mi się świetnie. Mają w branży 20 letnie doświadczenie i jednocześnie możliwość wynegocjowania naprawdę dobrych warunków cenowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2022, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna powinniśmy wybierać od firm, które pracują przy produkcji okien na najlepszych i nowoczesnych maszynach. Jedną z takich firm, która oferuję maszyny do produkcji okien jest firma https://dkv.com.pl/maszyny-na-magazynie/. U nas w firmie jest jedna z maszyn od nich bardzo chwalimy jej działanie a nasi klienci są zadowoleni z naszych okien.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2022, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoje okna PVC kupowałem w firmie Jezierski. To dobry i znany producent z dużym doświadczeniem. Wybrałem ich również dlatego, że produkują okna w systemach Schuco, które słyną z wysokiej jakości i solidnej, trwałej konstrukcji. Mogę ich śmiało polecić, bo w pełni spełnili moje oczekiwania. Wyprodukowali dla nas okna w indywidualnie dobranym kolorze, którego nie mogliśmy znaleźć nigdzie indziej, poza tym są bardzo solidnie wykonane i eleganckie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2022, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

jak najbardziej tutaj mogę się zgodzić, że przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakości wykonania, izolacji oraz oczywiście zabezpieczeń przed włamaniem i nowoczesnego designu. Tutaj pomóc Ci może firma Domega z Poznania w przypadku których będziecie mogli liczyć na wysoki standard, profesjonalizm obsługi i jednocześnie najlepsze zestawienia i też odpowiednio wykonany montaż, aby etap stolarki był pomyślnie zakończony bez zbędnego przepłacania.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2022, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, zdecydowanie jakość wykonania i materiałów jest najważniejsza, bo w przypadku okien wszystkie mechanizmy powinny działać precyzyjnie i niezawodnie. Osobiście mam największe zaufanie do systemów Schuco, bo są bardzo dobrze przemyślane i starannie wykonane. Kiedyś okna z PVC tej marki kupiłem w firmie Oknostyl z Jabłonnej koło Lublina i do dziś jestem zadowolony –są bardzo ciepłe i wciąż wyglądają jak nowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2022, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że okna Drutex faktycznie będą dobrym wyborem, ponieważ decydujecie się na jakość, no i na firmę, która posiada naprawdę ogromne doświadczenie. Dodatkowym atutem tej firmy na pewno jest również to, że bez żadnego problemu zamówicie sobie ich produkty i też sprawdzicie w całej Polsce.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 108 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 470 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 873 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >